Tieslietu ministrija izstrādājusi grozījumus vairākos likumos par labāku aizsardzību no varmācīga ģimenes locekļa, kas paredz varmāku uz laiku no ģimenes izraidīt, un šādas izmaiņas ceturtdien atbalstīja Saeima.

Simtiem tūkstoši cilvēku svētdien devās gājienā pa Parīzes centru, protestējot pret likuma projektu, kas paredz legalizēt viendzimuma pāru laulības un atļaut šiem pāriem adoptēt bērnus.

Ziemeļdakotas likumdevēji, cenšoties panākt abortu pilnīgu aizliegšanu, apstiprinājuši likumprojektu par referendumu, kurā vēlētāju vērtējumam tiks nodoti štata konstitūcijas grozījumi, kas nosaka, ka cilvēka dzīve sākas ar ieņemšanas brīdi.

Šveicē šonedēļ sākta sabiedriskā kampaņa, rosinot ekonomisku apsvērumu dēļ aizliegt abortus.

"Mammīt, mammīt, kur ir mans tētis? Kāpēc viņš nedzīvo pie mums, un kāpēc es nekad neesmu viņu redzējusi?" Diemžēl šādus jautājumus var uzdot ļoti daudz Latvijas bērnu, kuru tēvi par viņiem neliekas ne zinis. Turklāt vientuļie vecāki ir visvairāk pakļauti nabadzības riskam.

Lielu darbu ir paveicis Tomers Grensels, kurš savu mīlošo sievu Ošeru, kura bija gaidībās, uzņēmis 1000 fotogrāfijās deviņu mēnešu laikā. Ideāla atmiņa bērniņam, kā viņš ir audzis māmiņas puncī.

Britu zinātniekiem izdevies nofilmēt unikālu kadru – kā bērniņš, esot vēl mātes vēderā, sirsnīgi nožāvājas.

Visgrūtāk ir izskaidrot bērniem, kāpēc mums jāpaliek Latvijā un mēs nebraucam prom uz citu valsti, kur ir vieglāka dzīve. Tā saka dažādu skaistu lietu izgatavotāja Māra.

Lai tagad ebrejiem sāktu kaut ko atdot izņēmuma kārtā, Saeimai ir jāatceļ vismaz kādi 30 pašas pieņemtie īpašumu reformas likumi, kas pieņemti laikā no 1990. līdz 1993. gadam ieskaitot, sākot ar likumu par valsts īpašuma konversijas principiem, intervijā laikrakstam "Neatkarīgā" norāda advokāts Andris Grūtups.