Lai ārzemēs saglabātu latviešu valodas prasmes, veidojas aizvien jaunas neformālas valodas skolas visā pasaulē. To skaits jau sniedzas pāri simtam.

Salaspils kodolreaktora demontāža arvien nav sākta. Reaktora likvidēšanai nepieciešami pieci miljoni eiro, kuru piešķiršanu valdība vairākus gadus atlikusi.

Pagājušajā nedēļā skaļi izskanēja ziņas par Drošības policijas (DP) veikto kratīšanu Valsts kancelejas direktores palīga Ivara Mēkona kabinetā un mājās. Saistībā ar šo kriminālprocesu valsts drošības iestāde jau iepriekš bija veikusi dažādas izmeklēšanas darbības gan Valsts kancelejā, gan Latvijas Televīzijas Ziņu dienestā.

Par dalību derību krāpšanā Igaunijā apsūdzētajiem astoņiem bijušajiem futbolistiem un vēl trim citām personām draud brīvības atņemšana līdz 12 gadiem, otrdien informēja vietējās prokuratūras pārstāve Katrina Lunta.

"Šis ir gadījums, kas ir jāsauc skaidri, ka tā ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība, un tā arī būtu jārīkojas," Latvijas Televīzijai sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Pirms 777 gadiem 22. septembrī lietuvieši, apvienojoties ar zemgaļiem, Saules kaujā sakāva Zobenbrāļu ordeni, tādēļ par godu tam tika atzīmēta Baltu vienības diena Saulkrastos.

Vēl pirms gada Zinta ikdienu veidoja jautras kompānijas, meitenes un tusiņi līdz pat rītam. Viņš centās izbaudīt visu, ko sniedz dzīve, līdz tā pārmeta negaidītu kūleni.

Briseles un Budapeštas starpā joprojām valda nesaskaņas par Ungārijas premjera Viktora Orbana valdības piekopto politiku.