Latvija neglābjami iet bojā, un to nevar neredzēt, to var tikai mēģināt neredzēt, uzskata režisors Viesturs Kairišs.

Latviešu aizplūšana no valsts, etniska rakstura konflikti Zviedrijā, Lielbritānijā un citviet pasaulē, medijos izskanējušās drūmās prognozes par to, ka nākamajos dažos gadu desmitos latvieši savā valstī būs minoritāte – uz šāda un līdzīga satura ziņu fona satraukuma pilnu viļņošanos interneta medijos jūnijā izraisīja informācija par 500 ķīniešu tautības ģimeņu iespējamo pārcelšanos uz dzīvi Latvijā šā gada laikā.

Tam, kas ik gadu 9. maijā notiek pie Uzvaras pieminekļa Rīgā, pēc būtības nav ziņa, kuru medijiem vajadzētu īpaši atspoguļot.

Lai citas ģimenes nenonāktu līdzīgā situācijā kā Leperu ģimene Lēdmanē, kurai krāpnieks izkrāpa aptuveni 26 tūkstošu latu kredītu, juristi aicina rūpīgi lasīt līgumus, kurus cilvēki grasās parakstīt.

Emigrācija (iekavās norādīts avots – šajā gadījumā Centrālās Statistikas pārvaldes dati, dažādi interneta resursi)

"Vēlējos padalīties ar savām emocijām un pieredzi, kas skar ne tikai mani, bet vēl daudzas ģimenes, kas dzīvo Latvijā," raksta portāla www.mammamuntetiem.lv lasītāja.

Gandrīz divi tūkstoši ieslodzīto jeb aptuveni trešā daļa no visiem, kas mīt Latvijas cietumos, šā gada laikā varētu atkal atgriezties Latvijas sabiedrībā.

Latvijai atlikuši vien trīs līdz pieci gadi, lai glābtu tautu no izmiršanas.

Valsts kontroliere Inguna Sudraba negatavojas startēt gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, to viņa trešdien pastāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda".