16.08.2013 13:21

FOTO: Betona bērniņi par dzīvību liks aizdomāties ķekaviešiem

Autors  Silvija Stumbre
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Kampaņas ”Par dzīvību” mērķis ir veicināt attieksmes maiņu par abortiem un izpratni par dzīvību, uzskatot, ka ikvienam ir tiesības piedzimt un valstij jānodrošina labvēlīgi apstākļi ģimenēm, lai tās izvēlētos bērniņu paturēt. Kampaņas ”Par dzīvību” mērķis ir veicināt attieksmes maiņu par abortiem un izpratni par dzīvību, uzskatot, ka ikvienam ir tiesības piedzimt un valstij jānodrošina labvēlīgi apstākļi ģimenēm, lai tās izvēlētos bērniņu paturēt. Krišjānis Grantiņš

15. augustā Ķekavā tika atklāta akcijas "Par dzīvību" instalācija pie Doles-Ķekavas draudzes Svētās Annas baznīcas.

"Es jūs visus apsveicu, jo esat piedzimuši," atklājot kampaņu, apmeklētājus uzrunāja pasākuma organizatore Jana Babre-Laime. Viņa atgādināja mērķus un nostādnes, proti, ka katram ir tiesības uz dzīvību un to atņemt nevienam nevajadzētu būt ļauts. "Visiem, kuriem ir telefoni, uzrakstiet savai mammai "Es tevi mīlu, mammu!"," aicināja akcijas organizatore.

Pēc uzrunas un pateicības vārdiem par ieguldījumu šajā kampaņā idejas autorei Ievai Riekstiņai, organizatorei Janai Babrei-Laimei un baznīcas mācītājamArnim Eltermanim par drosmīgo lēmumu šīs instalācijas uzstādīšanai pie pašām baznīcas durvīm visi tika aicināti aplūkot bērnu skulptūras, pie kurām ir iespējams izlasīt patiesus stāstus par māmiņām, kuras vērsušās Krīzes grūtniecības centrā un atklājušas savus iemeslus, kāpēc nolēmušas veikt abortu. 

Kampaņas "Par dzīvību" mērķis ir veicināt attieksmes maiņu par abortiem un izpratni par dzīvību, uzskatot, ka ikvienam ir tiesības piedzimt un valstij jānodrošina labvēlīgi apstākļi ģimenēm, lai tās izvēlētos bērniņu paturēt. Ķekavā betona bērniņi būs skatāmi līdz septembra sākumam, jo 7. septembrī tos paredzēts novietot Baldonē. 

Iepriekš:
VIDEO: Talsos noslēdzas akcija "Par dzīvību"
"Par dzīvību" bērniņi aizceļojuši līdz Ventspilij
VIDEO: 27 nedzimušu bērnu dvēselītes sasniedz Madonu
Betona bērniņu ceļojums sāksies Tukumā, turpināsies Spānijā

"Par dzīvību": Dzīvība sākas no ieņemšanas brīža