Šogad kārtējo reizi, tiesa, nedaudz vēlāk kā ierasts – pēc Lieldienām, nevis ap Ziemassvētkiem, - Londonā tiek rīkots atbalsta pasākums ar mērķi vākt ziedojumus bērnu krīzes centriem Latvijā.

Latviešu a capella meiteņu grupa "Latvian Voices" un bavāriešu puišu grupa "Viva Voce" gatavo jaunu ziemas mūzikas albumu.

"Kafijas ražošanā ir kaut kas maģisks, var teikt, ka es tajā iemīlējos," izrādot SIA "Melnā kafija" ražotni Ķekavā, saka uzņēmuma ģenerāldirektors Mārtiņš Čakste, kurš savulaik vadījis dažāda veida, lieluma un nozaru uzņēmumus.

Abortu kā kontracepcijas metodi Latvijā nopietni apsvērtu 82 % sieviešu, visbiežāk jaunietes vecumā no vecumā no 18 līdz 24 gadiem un sievietes pēc 40 gadu vecuma.

"Ir skaidrs, ka Latvija kādreiz izšķīdīs. Tas ir neizbēgami, bet ticu, ka šobrīd mēs nevelkam savas pēdējās dienas. Gribu cerēt, ka mums vēl ir iespēja materiālisma vīrusu izslimot un tikt tam pāri un cauri. Lai Dievs dod, ka tā paaudze, kas nāk, neapsitas pret sienu par ātru un viņos nenoplok ticība un vēlme būt latviešiem!"

ASV Ziemeļkarolīnas štata vadība rezervējusi budžetā 10 miljonus ASV dolāru, kas tiks izmaksāti sievietēm, kuras savulaik cietušas no piespiedu sterilizācijas, ziņo BBC.

Tuvākajos gados imigrantu ieplūšana Latvijā ir neizbēgama. Tā uzskata Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Āzijas studiju nodaļas profesors Leons Taivāns. Viņš pieļauj, ka imigrantu ierašanās var izraisīt daudz konfliktu.

Jaunu kontaktu dibināšanā un pieredzes apmaiņā uz Azerbaidžānu pagājušās nedēļas vidū bija devusies Latvijas delegācija ar valdības un biznesa pārstāvjiem.