Ar pieredzes un iedvesmas stāstiem, jaunām tikšanās reizēm un kontaktiem viesnīcā "Baltvilla" norisinājās Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju diena "GaRoZa". Šī gada Uzņēmēju dienas vadmotīvs bija pārmaiņas.

Ropažu novada pašvaldība saņēmusi atbildi no VAS "Latvijas valsts ceļi" par valsts reģionālās nozīmes P4 Rīga–Ērgļi rekon¬strukcijas un ceļu seguma sakārtošanas iespējām.

Lai nodrošinātu mācību satura izpildi atbilstoši mūsdienu prasībām Ropažu novada pirmsskolas izglītības iestādē "Annele", tajā notiek vērienīgi rekonstrukcijas darbi.

Zaķumuižas pamatskolas vēstures entuziastu grupa ar biedrības "Ropažu partnerība" un Nīderlandes fonda KNHM atbalstu skolotājas Anitas Martinsones vadībā īpašā bukletā "Piemiņas vietas Ropažu novadā un tā apkārtnē" apkopojusi informāciju par novadā un tuvējā apkārtnē esošām piemiņas vietām.

Šomēnes aktīvi Ropažu novada iedzīvotāji ķērušies pie gājēju tiltiņa pār Lielo Juglu Ropažos remontdarbiem, kaut gan vēl ziemā izskanēja viedokļi, ka tas jānojauc.

Sanākušie atcerējās pārdzīvojumus un dalījās atmiņās. Lai godinātu tos, kuri no Sibīrijas neatgriezās, līdzās piemineklim kopīgi iedēstīti trīs piramidālie ozoli.

Ingrīda Amantova ir Ropažu novada lepnums.