12.12.2012 09:46

Saulkrastu basketbolisti gadu savās mājās noslēdz ar +66

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas kārtējā spēlē Saulkrastu komanda vairāk nekā pārliecinoši pieveic turnīra pastarīšus Jēkabpils sporta centra basketbolistus.

Šāgada pēdējā mājas spēlē pēc samērā līdzīga sākuma (12:7) laukuma saimnieki guva 14 punktus pēc kārtas un turpinājumā strauji audzēja starpību. Pēc pirmā puslaika 57:30, pēc trim ceturtdaļām 95:46, bet beigās graujoša uzvara 133:67. Jēkabpiliešiem šis bija devītais zaudējums pēc kārtas.

Cīņā par atlēkušajām bumbām mājiniekiem bija divkāršs pārsvars (54:27), bet trīspunktu metienus Saulkrastu basketbolisti realizēja mazliet labāk nekā soda metienus (54 % pret 53 %). Punktus laukuma saimnieku labā guva visi deviņi spēlētāji, visvairāk – Edgars Brumermanis (33 punkti plus 10 atl. bumbas un sešas rezultatīvas piespēles), kā arī Mārtiņš Līcis-Līcītis (29) un Kaspars Rubenis (22).

Pēc šī panākuma Saulkrastu komanda ar četrām uzvarām deviņās spēlēs turnīra tabulā pakāpusies uz dalītu astoto vietu.

Gada pēdējo spēli saulkrastieši aizvadīs 21. decembrī Rūjienā. Līdz tam 14. decembrī BK "Sigulda" viesosies pie LBL trešās divīzijas līdervienības "Dārznieks"/Cēsis, bet 17. decembrī Carnikavas basketbolisti savā laukumā uzņems sporta klubu "Rūjiena".