09.12.2012 14:29

Stopiņu handbolistiem uzvaras divās frontēs

Stopiņu handbolistiem uzvaras divās frontēs Krišjānis Grantiņš

Kārtējos panākumus guvusi gan Stopiņu novada dāmu handbola komanda virslīgā, gan vīru vienība pirmajā līgā. Abas turnīros ieņem pirmās vietas.

Dāmu virslīgas čempionāta līderes Ulbrokas handbolistes ar 37:28 (20:12) pieveica Salaspils handbola klubu, izcīnot astoto uzvaru turnīrā pēc kārtas. Pirmā puslaika vidū stopiņietes no 6:5 ātri panāca 12:6 pārsvaru, bet drīz pēc pārtraukuma sasniedza desmit vārtu pārsvaru (25:14). Uzvarētājām Lana Nikolajeva guva 13 vārtus, Elza Seržante 12 un Ivita Asare desmit vārtus, bet salaspilietēm rezultatīvākā ar desmit gūtiem vārtiem bija Dace Potapova.

Svētdien Salaspils handbolistes piedzīvoja vēl vienu zaudējumu, jau devīto šajā sezonā, – 26:32 (13:17) pret Dobeles sporta skolas komandu. Laura Daugaviete iemeta deviņus, Linda Borisanova septiņus vārtus.

Latvijas vīru handbola čempionāta pirmajā līgā sesto uzvaru septiņās spēlēs izcīnījuši Stopiņu novada handbolisti. Svētdien Ludzā viņi ar 42:28 (25:13) pārliecinoši pieveica sporta kluba "Latgols" junioru komandu.

Uzvarētāju labā Mareks Koroļkovs guva 11, Andris Lazda desmit un Nikolajs Panovs astoņus vārtus.