08.12.2012 12:07

Līdervienību spēlē Sigulda zaudē Iecavai

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas līdergrupas vienību spēlē basketbola klubs "Sigulda" savā laukumā nespēj uzvarēt kluba "Dartija" spēlētājus.

Lielā mērā spēles liktenis tika izšķirts jau pirmajā puslaikā. Ilgu laiku Iecavas komanda saglabāja dažu punktu pārsvaru, bet otrās ceturtdaļas vidū to palielināja līdz 31:19. Siguldieši starpību sadeldēja līdz piecu punktu starpībai, taču puslaiku viesi pabeidza ar desmit punktiem pēc kārtas un solīdu 45:30 pārsvaru.

Pēc pārtraukuma BK "Sigulda" spēlētājiem būtiski starpību samazināt vairs neizdevās un nācās piedzīvot trešo zaudējumu šīs sezonas deviņās cīņās – 69:82. Laukuma saimnieku labā Klāvs Bedrītis guva 20 punktu, Toms Bitītis 15 un Artūrs Melnieks 14 punktu. Pretiniekiem lauvas tiesu punktu divatā savāca Jānis Eiduks (27) un Gundars Brička (25).

Turnīra tabulā BK "Sigulda" ieņem trešo vietu aiz "Dārznieks"/Cēsis (8–1) un BK "Dartija" (7–2) komandām. Piektajā vietā ir Carnikavas komanda (5–4), devītajā – Saulkrastu vienība (3–5).