05.12.2012 09:53

Carnikavas basketbolisti pārved uzvaru no Jēkabpils

Carnikavas basketbolisti pārved uzvaru no Jēkabpils Carnikavas sporta centrs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā Pierīgas komanda guvusi piekto panākumu deviņās spēlēs un pietuvojusies līdergrupai.

Spēlē pret LBL 3. divīzijas pastarīšiem Jēkabpils sporta centra komandu pirmo izrāvienu carnikavieši veica pirmās ceturtdaļas vidū (26:15), bet pirmā puslaika izskaņā viesu pārsvars jau pietuvojās 20 punktiem (51:33).

Pēc pārtraukuma Carnikavas komanda turpināja agresīvi spēlēt aizsardzībā, bieži piespiežot laukuma saimniekus kļūdīties, un arī uzbrukumā bija krietni sekmīgāki. Īsi pirms pamatlaika beigām Carnikavas basketbolisti sasniedza 30 punktu starpību, tomēr pēdējo precīzo metienu spēlē tomēr veica mājinieki. Beigu rezultāts 87:60.

Uzvarētāju labā Rolands Dovgjallo guva 18, Kristaps Briedis 17 un Edgars Vecums 16 punktu.

Rēķinot aizvadīto spēļu un gūto uzvaru attiecību, carnikavieši ar piecām uzvarām deviņos mačos turnīra tabulā šobrīd ieņem sesto vietu divpadsmit klubu konkurencē. Līderi ir "Dārznieks"/Cēsis basketbolisti (6–1), dalītā otrajā vietā ir basketbola klubs "Sigulda" (6–2).

Nākamā LBL turnīra spēle ar Pierīgas basketbola klubu piedalīšanos paredzēta piektdien, kad BK "Sigulda" savā laukumā uzņems BK "Dartija" komandu no Iecavas.