03.12.2012 19:22

Japāna sakauta, Latvija ceturtdaļfinālā

Pasaules florbola čempionāta otrās kārtas spēlē pirmdien Cīrihē Latvijas valstsvienība pārliecinoši pieveica Japānas izlasi 11:1 un nodrošināja vietu labāko astoņniekā.

Spēles devītajā minute japāņiem izdevās gūt vienus vārtus un tobrīd samazināt starpību līdz 1:2, taču visā pārējā laikā nospiedošs pārsvars bija Latvijas florbolistiem. Pirmajā periodā viņi guva četrus, otrajā – sešus, bet trešajā – tikai vienus vārtus, pietaupot spēkus nākamajām cīņām.

No sešiem Pierīgas klubu spēlētājiem ar rezultatvitāti šoreiz izcēlās tikai divi – Ulbroka/florbola skola "Masters" komandas uzbrucējs Ainārs Juškēvičs guva vienus vārtus (devītos), bet Henrijs Uzraugs izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Spēlē par pirmo vietu C apakšgrupā otrdien plkst. 20.30 pēc Latvijas laika latviešu pretinieki būs Čehijas florbolisti. Abas komandas iekļuvušas ceturtdaļfinālā un spēlēs ar kādu no divām labākajām D grupas vienībām – visticamāk, Somiju vai Krieviju (vēl grupā spēlē Kanāda un Vācija).

Visas Latvijas florbolistu spēles pasaules čempionātā tiešraidē translē Latvijas Televīzijas kanāls LTV 7.