20.11.2012 15:46

Ropažu novadā atklāj "Žiguļu kausa" sezonu

Pirmajā posmā sporta kompleksā "333" uz starta stājās gandrīz četri desmiti dalībnieku, arī no Pierīgas novadiem.

Dalībnieku vērtēšana notika standarta un brīvajā klasē atkarībā no automašīnas tehniskajiem parametriem. Standarta klasē, kurā startēja 30 dalībnieku, pārliecinoši par uzvarētāju kļuva alūksnietis Renārs Kārkliņš ar "VAZ 2106", bet otro vietu A finālā sīvā cīņā ar Hermani Banderu ieguva valmierietis Rūdolfs Šmits. Sestajā vietā ierindojās mārupietis Pēteris Laipnieks. 12. vietu debijas reizē ieņēma Rīgas "Dinamo" hokeja kluba galvenais treneris Artis Ābols.

Savukārt brīvajā klases A finālā pirmo vietu izcīnīja Lauris Mezītis no Gulbenes. Viņam sekojušajiem lēdurdzniekiem Ingum Seipulam un Ziedonim Skrivļam pa vidu iespraucās Ģirts Vītiņš no Valmieras.

Šosezon "Žiguļu kausa" izcīņā paredzēti vismaz astoņi posmi, kas ziemas periodā notiks arī Zilākalna un Smiltenes autotrasēs. Sacensības rīko biedrība "Rencēnu autoklubs", jaunajiem braucējiem tās dod iespēju izjust autosporta atmosfēru un gūt pirmo praktisko pieredzi pie stūres drošos apstākļos.