17.11.2012 13:07

Trīs uzvaras Basketbola līgā

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas sestās kārtas spēlēs panākumus guvušas Siguldas, Carnikavas un Saulkrastu komandas.

Dramatiskāko no uzvarām guva Carnikavas basketbola kluba spēlētāji, kuri viesos ar 62:60 pārspēja olimpiskā centra "Limbaži" komandu. Pēc neveiksmīgi aizvadītas otrās ceturtdaļas carnikavieši nokļuva zaudētājos ar 17 punktu starpību (19:36) un vēl otrā puslaika vidū bija pamatīgos mīnusos (37:51). Tomēr viesi pamazām deficītu deldēja un 127 sekundes līdz pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu (57:57).

Piecas sekundes līdz beigām neizšķirtu panāca jau Limbažu komanda (60:60), taču carnikavieši paspēja noorganizēt ātro uzbrukumu, kuru ar precīzu metienu sekundi līdz finālsirēnai pabeidza Ivars Lubāns – 62:60. Kristaps Briedis viesu labā guva 13, Lubāns un Rolands Dovgjallo pa 10 punktiem.

Pirmo zaudējumu līdzšinējiem turnīra līderiem Salacgrīvas basketbolistiem sagādājis basketbola klubs "Sigulda". Izšķirošo izrāvienu siguldieši veica otrajā ceturtdaļā un atpūtā devas ar 39:24 pārsvaru. Otrā puslaika vidū starpība pārsniedza arī 20 punktus (77:53).

Klāvs Bedrītis BK "Sigulda" rindās guva 23, Ilmārs Cīrulis 18, Raimonds Rudzāts un Artūrs Melnieks pa 14 punktiem.

Uzvaru 70:61 izbraukumā pār Jūrmalas sporta skolas komandu izcīnījuši Saulkrastu komandas basketbolisti. Pēc līdzīgā cīņā aizvadītām trim ceturtdaļām viesi spēles pēdējā posmā piecu minūšu laikā no 56:57 spēja panākt 68:59. Rezultatīvākie Saulkrastu komandā bija Artjoms Ribakovs (27 p.), Edgars Brumermanis (12) un Jānis Lāčaunieks (11).

LBL 3. divīzijas turnīra tabulā BK"Sigulda" ar četrām uzvarām ieņem sesto vietu, Carnikava ar trim – septīto un Saulkrasti ar divām uzvarām – devīto vietu 12 komandu konkurencē.