11.11.2012 20:25

Ķekavas florbolisti kļūst par Latvijas čempionāta līderiem

Ķekavas florbolisti kļūst par Latvijas čempionāta līderiem Latvijas Florbola federācija

Virslīgas turnīra kārtējās spēlēs florbola klubs "Ķekava" izcīna divus panākumus. Ulbrokas komandai zaudējums un uzvara pār čempioniem.

Sestdien Ķekavas sporta namā tikās abu vietējo klubu komandas, un abos derbijos florbola klubs "Ķekava" pārspēja "Ķekavas Bulldogs" spēlētājus un spēlētājas. Dāmu komandu spēlē tas notika tikai papildlaikā (6:5), toties vīru mačā FK "Ķekava" konkurentus apspēlēja "vienos vārtos" – 23:5.

Jau pēc pirmās trešdaļas "buldogi" nokļuva iedzinējos 1:7, un cīņas turpinājumā neko labot nespēja. Uzvarētāju rindās astoņus rezultativitātes punktus nopelnīja Toms Briedis – vieni gūti vārti un septiņas piespēles.

Piecus vārtus guva Jānis Belasovs, četrus Ēriks Akulovs, pa trim – Mārtiņš Brigmanis, Gunārs Klēģers un Gints Klēģers, kurš vienā no spēles pārtraukumiem bildināja savu mīļoto Eviju. "Ķekavas Bulldogs" rindās ar trim precīziem metieniem izcēlās Intars Labsvārds.

Jau dienu vēlāk florbola kluba "Ķekava" komanda devās uz Talsiem, kur ar 5:3 uzvarēja vietējo Talsi/"Triobet" vienību. Izšķirošo pārsvaru ķekavieši nodrošināja otrās trešdaļas sākumā, kad guva trīs vārtus un izvirzījās vadībā 4:0. Trešajā periodā mājinieki starpību samazināja līdz minimumam, taču izglābties no zaudējuma viņiem neizdevās. Trīs vārtus FK "Ķekava" labā guva Alvis Dāle.

Divas spēles triju dienu laikā virslīgas turnīrā aizvadīja Ulbrokas/florbola skolas "Masters" florbolisti. Piektdien viesos viņi ar 4:6 piekāpās Kocēnu "Rubenei", bet svētdien savā laukumā ar 8:6 pārspēja Latvijas čempionus Lielvārdes florbolistus.

Piektdien Kocēnos ulbrokieši deficītu 0:2 spēja pārvērst 3:2 pārsvarā, un vēl piecas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts – 4:4. Tomēr izskaņā veiksmīgāk nospēlēja laukuma saimnieki. Pa vieniem vārtiem viesu labā guva Kaspars Šķēls, Uldis Purvišķis, Edgars Zeidlers un Krists Paulovičs.

Savukārt svētdien Ulbroka/FS "Masters" līdz otrās trešdaļas sākumam bija panākuši 5:0 vadību. Vēl līdz otrajam pārtraukumam lielvārdieši, gūstot piecus vārtus pēc kārtas, spēja panākt izlīdzinājumu 5:5. Taču tad īsā laikā divreiz precīzi meta mājinieki un šo pārsvaru nosargāja līdz beigām. Kārlis Bulāns laukuma saimnieku labā guva četrus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Turnīra tabulā FK "Ķekava" ar 20 punktiem astoņās spēlēs ieņem pirmo vietu. Ulbroka/FS "Masters" ir devītie (6 p.), bet "Ķekavas Bulldogs" pēdējā – 12. vietā (3 p.).