10.11.2012 12:16

LBL divas uzvaras un divi zaudējumi

LBL divas uzvaras un divi zaudējumi arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā mainīgām sekmēm turpina cīnīties trīs Pierīgas komandas.

Trešo zaudējumu piecās spēlēs piedzīvojuši Carnikavas basketbolisti, kuri līdzīgā cīņā ar 65:72 (37:38) viesos piekāpās turnīra līdervienībai "Dārznieks"/Cēsis komandai. Visa spēle ritēja punkts punktā, un vēl trīs minūtes līdz pamatlaika beigām cēsnieku pārsvars bija minimāls (62:61). Galotni tomēr veiksmīgāk aizvadīja laukuma saimnieki. Carnikavas komandas labā Ivars Lubāns guva 14 punktus, Edgars Vecums 12 un Kristaps Odziņš 11 punktus.

Pa uzvarai un zaudējumam pēdējās divās spēlēs piedzīvojis basketbola klubs "Sigulda".

Izbraukuma spēlē Limbažos laukuma saimnieki jau cīņas sākumā pārņēma vadību (16:5), un otrās ceturtdaļas vidū starpība pietuvojās 20 punktiem (35:17). Siguldieši pretinieku ofensīvu piebremzēja, taču tuvāk par septiņiem punktiem tā arī netika. Beigās zaudējums 61:72 (31:42). BK "Sigulda" labā Toms Bitītis guva 16, Ilmārs Cīrulis un Klāvs Bedrītis pa 9 punktiem.

Toties nākamajā spēlē savā laukuma siguldieši guva pārliecinošu uzvaru 79:60 (33:25) pār Jēkabpils sporta centra komandu. Izšķirošo pārsvaru BK "Sigulda" spēlētāji ieguva otrā puslaika sākumā, kad dažu minūšu laikā guva desmit punktus pēc kārtas un pārsvaru palielināja līdz 47:27. Rezultatīvākie Siguldas komandas sastāvā bija Klāvs Bedrītis (20 p.) un Artūrs Melnieks (18 p.).

Pie pirmās uzvaras ticis Saulkrastu basketbola klubs, kas pēdējā spēlē mazliet negaidīti izbraukumā pārspēja Iecavas komandu "Dartija" – 75:64 (43:34). Pirmā puslaika pašās beigās Saulkrastu basketbolisti panāca deviņu punktu pārsvaru, ko pēc pārtraukuma gan diezgan ātri pazaudēja (49:49). Kā izrādījās, izšķirošo izrāvienu viņi veica ceturtās ceturtdaļas vidū, triju minūšu laikā no 59:58 panākot 71:60.

Viesu rindās Artjoms Ribakovs guva 26, Edgars Brumermanis 14, bet Mārtiņš Līcis-Līcītis un Kaspars Rubenis pa 13 punktiem.

LBL trešās divīzijas 12 komandu konkurencē BK "Sigulda" (3–2) ieņem sesto vietu, Carnikavas klubs (2–3) septīto un Saulkrasti (1–4) devīto vietu. Uzvzras visās piecās līdzšinējās spēlēs izcīnījušas Cēsu un Salacgrīvas komandas. Nākamās spēles Pierīgas komandām paredzētas 15. un 16. novembrī.