01.11.2012 10:52

Pierīgas jaunie basketbolisti izceļas "Dumle" kausa izcīņā

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotā turnīra pirmajā kārtā laureātu vidū iekļūst Ādažu, Ķekavas un Ikšķiles komandas.

Divas dienas Rīgā, Ogrē, Madonā un Saldū notika "Dumle" kausa izcīņas turnīri pašiem jaunākajiem basketbolistiem U10 un U11 vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm. Šādi turnīri skolēnu brīvdienās notiek jau trešo gadu, un šoreiz tika sasniegts jauns dalībnieku rekords – 88 komandas.

Sacensībās var piedalīties gan sporta skolu komandas, gan vispārizglītojošo skolu un sporta klubu vienības. Turnīra ietvaros komandas sacenšas ne tikai spēlēs (4x5 minūtes), bet arī basketbola elementu stafetē.

Desmitgadīgo puišu turnīrā Ogrē astoņu komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja trenera Arņa Krištopana vadītā Ādažu komanda. Savukārt vienpadsmitgadīgo grupā trešajā vietā ierindojās Igora Miglinieka basketbola skolas vienība no Ikšķiles.

Meiteņu komandu turnīrā Teikas vidusskolā Rīgā otro vietu ieņēma ikšķilietes no I. Miglinieka skolas un trešo – Ķekava/TTP komandas basketbolistes.

"Dumle" kausa izcīņas turnīri risināsies visās skolēnu brīvdienās, bet noslēguma posms būs jūnija sākumā Rīgā. Katram posmam var pieteikties atsevišķi, lai pretendētu uz līdzdalību finālā, jāstartē vismaz vienā posmā. Nākamais paredzēts Ziemassvētku brīvdienās.