28.10.2012 18:03

Ulbrokas florbolistiem pirmā uzvara, "Ķekavai" panākums trillerī

Florbola klubs "Ķekava" gūst piekto uzvaru pēc kārtas, Ulbroka/florbola skola "Masters" pārtrauc piecu zaudējumu sēriju.

Īstu trilleri pēdējā kārtā aizvadīja ķekavieši, kuri savā laukumā uzņēma Cēsu klubu "Lekrings". Cīņas gaitā mājinieki bija iekrājuši triju vārtu pārsvaru (5:2), trešā perioda sākumā bija vadībā 9:7, taču ļoti rezultatīvās cīņās pamatlaiks un arī pagarinājums beidzās 10:10.

Pēcspēles metienu sērija krietni ieilga, un uzvaras vārtus FK "Ķekava" labā Jānis Belasovs guva ar 30. mēģinājumu – 11:10. Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Gints Klēģers, četri rezultativitātes punkti arī Ērika Akulova kontā (2+2).

Uzvaru "bullīšu" sērijā guva arī Ulbroka/FS "Masters" florbolisti – 5:4 Liepājā pār klubu "Kurši". Pārmaiņus vadībā izvirzījās abas komandas, bet pamatlaikā pēdējo vārdu teica ulbrokietis Dāvis Šmitiņš, trīs minūtes līdz beigām panākot izlīdzinājumu (pirms viņa viesiem vārtus guva Kārlis Bulāns, Krišjānis Zeps un Kaspars Šķēls). Pēcspēles metienus Ulbrokas florbolisti realizēja nevainojami – 4:1.

Uz pēdējo vietu virslīgas turnīra tabulā (3 punkti 7 spēlēs) noslīdējuši debitanti "Ķekavas Bulldogs" florbolisti, kuri svētdien ar 4:16 piekāpās Talsi/"Triobet" komandai. Visu četru vārtu guvumā piedalījās Latvijas izlases kandidāts Henrijs Uzraugs – trīs precīzi metieni un rezultatīva piespēle.

Turnīra tabulā FK "Ķekava" (14 punktu 6 spēlēs) saglabā otro vietu aiz līderiem "Lielvārdes" (15 p., 5 sp.).

Dāmu čempionātā abas Ķekavas komandas piedzīvoja kārtējos zaudējumus, tiesa, FK "Ķekava" florbolistēm izdevās viesos atņemt vienu punktu Kocēnu "Rubenei" – 3:4 pēcspēles metienu sērijā.

Spēles gaitā ķekavietes bija vadība 2:0 un 3:2, tomēr šo pārsvaru nenosargāja. Pēcspēles metienu sērijā "Rubene" uzvarēja 2:0. Vārtus viešņu labā guva Gundega Vancāne, Dina Štāle un Elīna Drēziņa.

Pavisam citāds bija sižets spēlei, kurā "Ķekavas Bulldogs" dāmu komanda savā laukumā zaudēja līderēm Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) florbolistēm. Jau pirmajā trešdaļā ielaida septiņus vārtus un beigās piedzīvoja sakāvi 0:13.

Turnīra tabulā pēc piecām kārtām RSU ir 14 punkti, "Rubenei" 11, "Ķekavas Bulldogs" 3 un fk "Ķekava" 2 punkti. Tiesa, pirms nedēļas aizvadītās RSU un "Ķekavas" rezultāts (5:6 pēcspēles metienos) ir neoficiāls, jo saskaņā ar Sacensību komitejas lēmumu spēle skaitās nepabeigta.