26.10.2012 21:06

Stopiņu handbola komandām septiņas uzvaras septiņās spēlēs

Lana Nikolajeva Lana Nikolajeva Krišjānis Grantiņš

Pirmajā savstarpējā spēlē kopš iepriekšējā Latvijas dāmu handbola čempionāta finālsērijas Stopiņu novada handbola komanda (NHK) vēlreiz uzvar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vienību.

Pirmās 15 minūtes Ulbrokas sporta kompleksā pagāja gluži līdzīgā cīņā un rezultāts auga līdzīgi. Tad neliels izrāviens izdevās studentēm (9:13), taču pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā stopiņietes guva astoņus vārtus pēc kārtas, un nu jau Latvijas čempiones iekrāja plus četri (17:13).

Līdz otrā puslaika vidum LSPA handbolistes spēja panākt izlīdzinājumu (18:18), taču atlikušajās 15 minūtēs iemeta tikai vienus vārtus, kamēr laukuma saimnieces – septiņus. Stopiņu NHK handbolistes svinēja ceturto uzvaru šosezon pēc kārtas 25:19 (12:13) un nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā.

Rezultatīvākā uzvarētājām ar deviņiem gūtajiem vārtiem bija Ivita Asare, bet sešas reizes izcēlās Lana Nikolajeva un Elita Ekkerte.

Pirmās līgas turnīra spēli piektdien Ulbrokā aizvadīja Stopiņu vīru handbola komanda, un tai izdevās uzvaru sēriju pagarināt līdz trim spēlēm. Andrim Lazdam gūstot 14 vārtus, ulbrokieši ar 35:28 (14:14) pieveica kluba "Jūrmalas sports" dublieru komandu.