13.10.2012 18:47

"Buldodzes" pirmo apli noslēdz ar zaudējumu čempionēm

Ķekavas dāmu florbola komanda Latvijas virslīgas turnīrā piedzīvojusi otro neveiksmi.

Spēlē pret pašreizējām Latvijas čempionēm Rīgas Stradiņa universitātes florbolistēm pirmā vadībā negaidīti izvirzījās "Ķekavas Bulldogs" komanda, kad jau 56. sekundē precīzi meta Inga Ametere (pēc mača viņa tika atzīta par labāko savā komandā).

Minimālo pārsvaru par spīti pretinieču daudz vairāk izdarītajiem metieniem ķekavietēm izdevās nosargāt līdz 23. minūtei, kad RSU komanda panāca izlīdzinājumu. Maisam gals bija vaļā, un līdz otrās trešdaļas beigām bumbiņa "buldodžu" vārtos pabija vēl piecas reizes.

Trešā perioda pašā sākumā Līga Vancāne starpību samazināja, taču sāncenses atbildēja ar vēl trim precīzajiem raidījumiem, pēdējo reizi "Bulldogs" vārtsardzi Sintiju Bani pārspējot trīs sekundes līdz pamatlaika beigām – 2:9.

Līdz ar šo spēli visas četras dāmu virslīgas vienības aizvadījušas pa trim spēlēm un pabeigušas pirmo apli. RSU florbolistēm ir deviņi punkti, Kocēnu "Rubenei" seši, "Ķekavas Bulldogs" trīs punkti, bet FK "Ķekava" pagaidām punktu nav. Nākamās spēles paredzētas 20. oktobrī.

Savukārt jau svētdien sāksies dāmu pirmās līgas turnīrs, kurā piedalīsies divas Pierīgas komandas – florbola klubs "Ādaži" un "Ķekavas Bulldogs-2".