08.10.2012 15:57

Romanova turpina plūkt laurus starptautiskos turnīros

Romanova turpina plūkt laurus starptautiskos turnīros Siguldas badmintona klubs

Siguldas badmintona kluba un Siguldas sporta skolas audzēkne nedēļas nogalē izcīnījusi otro vietu turnīrā Lietuvas pilsētā Klaipēdā.

Klubā informēja, ka sacensību "Gintarinis pajūris" sieviešu vienspēļu turnīrā 14 gadus vecā Jekaterina Romanova izcīnīja trīs uzvaras, taču finālā piekāpās mājiniecei Gerdai Voitehovskai 9:21, 12:21. Zīmīgi, ka abas tenisistes tikās arī turnīrā, kas Klaipēdā notika jūnija vidū, un arī toreiz pārāka bija Lietuvas badmintoniste.

Romanova piedalījās ar pāru turnīros. Dāmu dubultspēļu turnīrā kopā ar Ievu Eglīti, kuru viņa vinnēja vienspēļu turnīra pirmajā kārtā, ar vienu uzvaru trijās spēlēs Latvijas duets ierindojās sestajā vietā, bet jaukto dubultspēļu turnīrā pārī ar Teodoru Kerimovu ieņēma ceturto vietu (divas uzvaras, divi zaudējumi).

Vīriešu vienspēļu turnīrā veiksmīgākais no Latvijas badmintonistiem bija Didzis Gureckis – viņam septītā vieta.

Jau ziņots, ka pirms nedēļas Polijas pilsētā Suhedņovā Romanova uzvarēja vienspēļu turnīrā un kopā ar Eglīti izcīnīja otro vietu dubultspēlēs.