08.10.2012 09:31

Mārupiete Laura Penele uzvar Pasaules kausa sacensībās Tallinā

Mārupiete Laura Penele uzvar Pasaules kausa sacensībās Tallinā Jānis Jasinskis, elittesport.lv

Mārupes novada zemnieku saimniecības "Lielceri" pārstāve izcīnīja uzvaru maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem jaunajiem jātniekiem.

Laura Tallinā, "Saku" hallē, startēja kopā ar zirgu Progress, ar kuru viņas tēvs Mairis Penelis šogad kļuva par Latvijas čempionu.

Otro vietu maršrutā jaunzirgiem ar 125/130 cm augstiem šķēršļiem otrajā vietā ierindojās Ģirts Bricis ar zirgu Emilie Jolie JB no Babītes novada. Savukārt iejādes sacensībās Airisa Penele ar zirgu Ravels izcīnīja otro vietu Mazās balvas izcīņā un trešo vietu brīvas izvēles programmā mūzikas pavadījumā pēc Vidējās balvas shēmas.

Galvenajā "Grand Prix" maršrutā, kurā startēja 38 pāri no deviņām valstīm, uzvarēja igaunis Gunārs Kletenbergs ar zirgu Ulriki. Labākais no latviešiem bija Kristaps Neretnieks ar Conte Bellini – viņam ceturtā vieta, informēja Latvijas Jātnieku federācijā.

Sacensībās Tallinā piedalījās sportisti no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas, Somijas, Krievijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Vācijas un Polijas.