02.10.2012 11:18

Pierīgas orientieristi starp laureātiem Latvijas čempionātā

Pierīgas orientieristi starp laureātiem Latvijas čempionātā arhīvs

Nedēļas nogalē Madonas pusē tika sadalītas Latvijas čempionāta medaļas orientēšanās sportā maratona distancēs.

Godalgoto vietu ieguvēju vairākās vecuma grupās iekļuva vairāki orientēšanās kluba "Kāpa" un Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvji.

Latvijas čempionu titulus izcīnīja Uldis Upītis (vecuma grupa līdz 14 gadiem), Laura Leiboma (S16), Kārlis Baltacis (V20) un Irita Puķīte no Saulkrastiem (S35).

Otrajā vietā jaunkundzēm līdz 18 gadu vecumam ierindojās Madara Šadrina, bet trešās vietas ieņēma Edgars Indrāns (V14), Kendija Aparjode (S16) un Uģis Kūliņš (V21B).

Šosestdien Siguldas novadā, Silciema mežā jau 40. reizi tiks aizvadītas tradicionālās orientēšanās sacensības "Siguldas rudens". Savukārt svētdien Ropažos notiks populāro orientēšanās sacensību "Magnēts" vasaras sezonas noslēguma sacensības un "Ziemas Magnēta" pirmā posma sacensības.