29.09.2012 20:16

Ķekavas “buldogiem” divas sagrāves florbola čempionātā

Ķekavas “buldogiem” divas sagrāves florbola čempionātā arhīvs

Florbola kluba "Ķekavas Bulldogs" komandas sestdien piedzīvoja zaudējumus ar astoņu un divpadsmit vārtu starpību.

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgas debitanti turnīra otrajā spēlē Liepājā cieta pamatīgu sakāvi pret vietējo komandu "Kurši" – 2:10. Uz laukuma saimnieku pirmo vartu guvumu astotajā minūtē ar precīzu metienu atbildēja Uģis Rapa. Otro reizi "buldogiem" bumbiņu liepājnieku vārtos izdevās ieraidīt deviņas minūtes līdz spēles beigām, kad viņējos jau bija ielidojušas astoņas.

Dāmu čempionāta otrajā kārtā "Ķekavas Bulldogs" izbraukumā cieta sagrāvi 1:13 pret vicečempioniem Kocēnu kluba "Rubene" florbolistēm. Vienīgos vārtus ķekaviešu labā Edīte Ozoliņa guva otrās trešdaļas vidū. Tobrīd rezultāts jau bija 0:6.

Svētdien kārtējās spēles aizvada florbola kluba "Ķekava" komandas. Vīri viesos tiksies ar Ulbroka/florbola kola "Masters" vienību, bet dāmas spēlēs ar Latvijas čempionēm Rīgas Stradiņa universitātes komandu.