22.09.2012 20:24

Ķekavā daudz gūtu vārtu, Ulbrokai zaudējums pēdējās sekundēs

Pierīgas klubu bilance Latvijas florbola čempionāta otrajā kārtā – uzvara un divas neveiksmes.

Pirmo spēli vīru virslīgas turnīrā sestdien aizvadīja kluba "Ķekavas Bulldogs" florbolisti, kuri savā laukumā uzņēma florbola klubu "Bauska". Gūtiem vārtiem ļoti bagātā spēlē "buldogi" piedzīvoja zaudējumu 7:13.

Jau pirmajā trešdaļā bumbiņa deviņas reizes atrada ceļu uz abiem vārtiem, taču rezultāts auga līdzīgi. Otrās trešdaļas vidū tablo vēstīja neizšķirtu 6:6, taču spēles trešā posma sākums ķekaviešiem sanāca pagalam neveiksmīgs, un no 6:12 atspēlēties vairs neizdevās.

Par labāko "Ķekavas Bulldogs" rindās atzina Dzintaru Sēni, kura kontā vieni gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles. "Kopumā bija labi, zinot, kādas bija prognozes pirms spēles. Taču esmu vīlies mūsos pašos par trešo periodu, kad tik viegli atdevām viņiem piecus vārtus. Centīsimies kāpt augstāk un spēlēt labāk," kluba sniegtajā informācijā citēts Sēne.

Līdzīgs scenārijs bija arī dienu iepriekš notikušajai FK "Ķekava" un Kocēnu "Rubenes" spēlei (9:4). Pirmajā periodā viesi divreiz izvirzījās vadībā, un vēl trešās trešdaļas sākuma rezultāts bija neizšķirts 4:4. Tikai tad ķekavieši, astoņu minūšu laikā gūstot piecus vārtus pēc kārtas, nodrošināja pārliecinošu uzvaru.

Pa diviem vārtiem Latvijas vicečempionu labā guva Alvis Dāle un Gunārs Klēģers, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju mājinieku sastāvā.

Krietni nerezultatīvāka bija spēle Talsos, kur vietējais klubs "Talsi/Triobet" uzņēma Ulbroka/florbola skola "Masters" komandu.

Pirmās trešdaļas vidū viesi, pateicoties Ritvara Golubeva precīzajam metienam, panāca izlīdzinājumu, un pēc ilgstoša "sausuma" perioda otrajā trešdaļā ulbrokieši arī izvirzījās vadībā 2:1 – vārtus guva Kaspars Šķēls. Taču talsenieki trešās trešdaļas sākumā panāca izlīdzinājumu, bet nieka 11 sekundes līdz pamatlaika beigām guva uzvaras vārtus – 2:3.

Kā zināms, pirmajā kārtā Ulbroka/FS "Masters" florbolisti, kuri nākamsvētdien savā laukumā uzņems florbola klubu "Ķekava", piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā.

Svētdien plkst. 13 Latvijas dāmu florbola čempionāta pirmās kārtas spēli aizvadīs florbola klubs "Ķekava" un "Ķekava Bulldogs" komandas.