Upesciema futbolisti starp atpalicējiem, salaspilieši starp līderiem

(Komentēt)
Upesciema futbolisti starp atpalicējiem, salaspilieši starp līderiem Foto: Rīgas Futbola federācija
2018. gada 17. augusts, 14:24

Ar vienādu 3:2 rezultātu kārtējās Rīgas futbola čempionāta Elites līgas spēles aizvadījušas abas Pierīgas komandas. Futbola kluba "Salaspils" un sporta kluba "Kengaroos" komanda svinēja kārtējo uzvaru, bet sporta kluba "Upesciems" futbolisti piedzīvoja kārtējo zaudējumu.

FK "Salaspils"/SK "Kengaroos" savā laukumā uzņēma futbola klubu "Progress". 17. minūtē pēc viesu realizētā 11 metru soda sitiena salaspilieši nonāca zaudētājos, taču jau dažas minūtes vēlāk "Progresa" spēlētāji pamanījās ieraidīt bumbu savos vārtos 1:1.

12 minūtes līdz beigām mājinieki vēlreiz nokļuva iedzinējos, taču tūdaļ pat minūtes laikā Aleksandrs Usmanovs un Jaroslavs Sokols divreiz raidīja bumbu pretinieku vārtos, panākot uzvaru 3:2.

Divu Elites līgas pastarīšu savstarpējā spēlē Upesciema stadionā laukuma saimniekiem neizdevās palielināt punktu pārsvaru pār pēdējā vietā esošo FK "Rīnūži"/"Grifs AG" vienību. Pirmajā puslaikā SK "Upesciems" futbolisti ielaida divus vārtus, uz kuriem spēja atbildēt tikai ar vienu golu, bet pēdējās trijās minūtēs sāncenši apmainījās ar vēl vienu precīzu sitienu – 2:3. Abus vārtus Upesciema kluba labā guva komandas kapteinis Nauris Baranovskis.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā līderi "FC BetLanes" (32 punkti) par septiņiem punktiem apsteidza tuvākos sekotājus "Ghetto FC/Gvatar" un FK "Salaspils"/SK "Kengaroos" futbolistus. Sporta klubam "Upesciems" ir septiņi punkti – tikai par vienu vairāk nekā viņu ceturtdienas spēles pretiniekiem.

Vairumam komandu šajā sezonā atlicis aizvadīt pa 3–5 spēlēm.