10.09.2012 14:17

Mārupes "BMX" braucējiem pilns medaļu komplekts

Edvards Emīls Liberts Edvards Emīls Liberts Krišjānis Grantiņš

Mārupieši iekļūst labāko trijniekos gan "Grand Prix Latvia" izcīņas pēdējā posmā Jelgavā, gan sezonas kopvērtējumā.

Latvijas labākā BMX braucēja reputāciju deviņgadīgo vecuma grupā kārtējo reizi apliecināja Edvards Emīls Liberts. Viņš izcīnīja uzvaru gan pēdējā posmā, gan bija pārliecinoši labākais "Grand Prix" kopvērtējumā, kur ņēma vērā piecus labākos rezultātus.

Trešo vieto Jelgavā 11–14 gadus veco meiteņu grupā izcīnīja Kitija Elste, un trešā viņa ir arī sezonas summā. Savukārt sešus gadus veco zēnu grupā pēdējās sacensībās Emīls Allers ieņēma trešo un Uldis Dreimanis ceturto vietu, bet kopvērtējumā U. Dreimanis savā grupā ir otrais un E. Allers ceturtais.

Vēl no mārupiešiem labāko sešniekā izdevās iekļūt Terēzei Kiršteinei (viņai ceturtā vieta desmitgadīgo meiteņu grupā), kā arī Mārtiņam Zadrakam astoņgadīgo grupā un Mārtiņam Dreimanim 12 gadus veco krūzeru braucēju grupā – abiem sestās vietas. Kopvērtējumā M. Zadraks savā grupā finišēja ceturtajā vietā, bet piektais desmit gadus veco braucēju grupā bija Kristofers Kiršteins.

Klubu kopvērtējumā Mārupes BMX komanda izcīnīja piekto vietu. Uzvarēja "Rīgas favorīts".

Kā jau ziņots, 22. septembrī paredzētas pirmās oficiālās sacensības Mārupes BMX kluba mājas trasē Tīrainē.