Ķekavas Miesnieki klasiskā regbija sezonu sāk ar uzvaru pār ežiem

(Komentēt)
Ķekavas "Miesnieki" klasiskā regbija sezonu sāk ar uzvaru pār "ežiem" Foto: Zigismunds Zālmanis, LRF
2018. gada 27. jūlijs, 10:58

Latvijas regbija čempionāta jaunās sezonas otrajā spēlē uzvaru svinēja pašreizējie čempioni Ķekavas kluba "Miesnieki" komandas "Stats/Ķekava" regbisti, kuri ar 29:14 pārspēja "LMT/Eži" vienību.

Pirmie vadībā izvirzījās "eži" un, lai arī ķekavieši uz brīdi pārņēma vadību (10:5), pēc diviem precīziem soda sitieniem noslēdza pirmo puslaiku savā labā – 11:10. Pēc pārtraukuma "LMT/Eži" pārsvaru palielināja vēl par trim punktiem, taču turpinājumā "miesnieki" pārņēma iniciatīvu, pretiniekiem punktus gūt vairs neļāva un beigās svinēja uzvaru 29:14. "Miesnieku" sastāvā deviņus punktus ar soda un realizācijas sitieniem guva Juris Iesalnieks.

"Pirmajā puslaikā daudziem spēlētājiem bija jūtams spēļu prakses trūkums, kas izpaudās nepareizu lēmumu pieņemšanā un daudzās kļūdās. Savukārt otrais puslaiks jau bija veiksmīgāks, kad svarīgā brīdī individuālo meistarību nodemonstrēja komandas kapteinis Emīls Balodis, panākot lūzumu spēlē," klubs citē "Stats/Ķekava" galveno treneri Kristapu Andersonu.

Jāatgādina, ka Latvijas regbija čempionāta pirmajā spēlē trešdien Upesciemā "Garkalne"/"Livonia" ar 38:7 (33:0) pārliecinoši pieveica "Fēnikss" komandu. Šogad turnīrā piedalās vēl arī regbija klubs "Jūrmala". Pēc viena apļa turnīrā divas labākās komandas aizvadīs finālmaču.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Jauniešu koris "Maska" @korisMaska – Babītes novada un Latvijas vizītkarte aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/DGZ2NCrVHc
aprinkislv
Māris Zanders @Maris_Zanders : Krievija... Kas tālāk? aprinkis.lv/index.php/vied…
aprinkislv
Carnikavā @Carnikavas_nov dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/h78DKh2EbS

Twitter Citi raksta

Due to an error, potentially a timed-out connection to Twitter, this user's tweets are unable to be displayed.

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019