Sprinta skrējiena rekordu Turaidas pils tornī pārspēt neizdodas

(Komentēt)
Sprinta skrējiena rekordu Turaidas pils tornī pārspēt neizdodas Foto: Turaidas muzejrezervāts
2018. gada 23. jūlijs, 15:09

Sestdienas rītā Turaidas muzejrezervātā notika tradicionālais sprinta skrējiens Turaidas pils tornī, kas vairākus gadus ir arī trešais posms "Siguldas Up Cup" sacensību seriālā. Dalībnieki sacentās par titulu "Ātrākais ziņnesis".

Kā katru gadu Turaidas muzejrezervāts sportiski noskaņotajiem apmeklētājiem piedāvāja iespēju izbaudīt neparastas sajūtas, skrienot augšā pa Turaidas pils Galvenā torņa 139 pakāpieniem un šaurajām ejām, iejūtoties ziņneša lomā, kas, iespējams, tikpat steidzīgi nesa ziņu par jaunumiem tuvākajās zemēs viduslaikos.

Sacensību laikā dalībnieki arī mēģina pārspēt distances rekordu, kas ir 31 sekunde un turas kopš 2010. gada. Šogad par ātrāko ziņnesi kļuva šī rekorda īpašnieks Ainārs Rukkalns, taču no sava sasnieguma viņš atpalika par trim sekundēm. Sekundi uzvarētājam zaudēja Oto Laiva un trīs sekundes – Niks Ermansons.

Dāmu konkurencē ātrākā ziņnese šoreiz bija Krista Hartmane (45 sekundes), kura, pēc rīkotāju informācijas, šogad skrējienā Turaidas tornī piedalījās pirmo reizi.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Jauniešu koris "Maska" @korisMaska – Babītes novada un Latvijas vizītkarte aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/DGZ2NCrVHc
aprinkislv
Māris Zanders @Maris_Zanders : Krievija... Kas tālāk? aprinkis.lv/index.php/vied…
aprinkislv
Carnikavā @Carnikavas_nov dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/h78DKh2EbS

Twitter Citi raksta

Due to an error, potentially a timed-out connection to Twitter, this user's tweets are unable to be displayed.

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019