Sprinta skrējiena rekordu Turaidas pils tornī pārspēt neizdodas

(Komentēt)
Sprinta skrējiena rekordu Turaidas pils tornī pārspēt neizdodas Foto: Turaidas muzejrezervāts
2018. gada 23. jūlijs, 15:09

Sestdienas rītā Turaidas muzejrezervātā notika tradicionālais sprinta skrējiens Turaidas pils tornī, kas vairākus gadus ir arī trešais posms "Siguldas Up Cup" sacensību seriālā. Dalībnieki sacentās par titulu "Ātrākais ziņnesis".

Kā katru gadu Turaidas muzejrezervāts sportiski noskaņotajiem apmeklētājiem piedāvāja iespēju izbaudīt neparastas sajūtas, skrienot augšā pa Turaidas pils Galvenā torņa 139 pakāpieniem un šaurajām ejām, iejūtoties ziņneša lomā, kas, iespējams, tikpat steidzīgi nesa ziņu par jaunumiem tuvākajās zemēs viduslaikos.

Sacensību laikā dalībnieki arī mēģina pārspēt distances rekordu, kas ir 31 sekunde un turas kopš 2010. gada. Šogad par ātrāko ziņnesi kļuva šī rekorda īpašnieks Ainārs Rukkalns, taču no sava sasnieguma viņš atpalika par trim sekundēm. Sekundi uzvarētājam zaudēja Oto Laiva un trīs sekundes – Niks Ermansons.

Dāmu konkurencē ātrākā ziņnese šoreiz bija Krista Hartmane (45 sekundes), kura, pēc rīkotāju informācijas, šogad skrējienā Turaidas tornī piedalījās pirmo reizi.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Stopiņu un Ķekavas novadā degusi sausā zāle lielās platībās, Garkalnes novadā – meža zemsedze… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Zaļās vērtības Ķekavas novadā aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/wMBeFr0r1U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Ticējums vēsta, ka Līgo naktī atveroties debess. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tad tas piepildās. Gada īsākajā naktī… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
5. un 6. jūlijā aicinām uz Saulkrastu svētkiem! Vairāk info: saulkrasti.lv/jaunumi/kultur… pic.twitter.com/9pqet4paYh
adazuvidusskola
Izlaidums 9.eg klašu skolēniem Vairāk: ej.uz/trq8 pic.twitter.com/GLePwi1LIK

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019