Foto: Golfa laukums Viesturi un Latvijas golfs svin 20 gadu jubileju

(Komentēt) Galerija
Foto: Golfa laukums "Viesturi" un Latvijas golfs svin 20 gadu jubileju Foto: Jevgeņijs Timofejevs
2018. gada 23. jūlijs, 11:34

Svētdien golfa laukumā "Viesturi" notika jubilejas turnīrs, kurā piedalījās arī vairāki golfa spēlētāji, kuri ar savu spēli pirms 20 gadiem 1998. gada jūlijā atklāja Latvijā pirmo golfa laukumu un tādējādi aizsāka Latvijas golfa tradīcijas.

Turnīrā piedalījās un piemiņas medaļu "Golfa pamatlicējs Latvijā" saņēma golfa laukuma "Viesturi" pirmā direktore Sandra Opīte, Latvijā pirmais golfa treneris Vilnis Baltiņš juniors, golfa kluba "Viesturi" pirmais prezidents Gunārs Pīlādzis, golfa laukuma "Viesturi" un Latvijas golfa federācijas pirmais sabiedrisko attiecību veidotājs Kristians Rozenvalds, portāla "Golfs.lv" redaktors Guntars Galkins, kā arī spēlētāji: diplomāts Pēteris Elferts, Vitālijs Gavrilovs ar sievu Lidiju Gavrilovu un Aldis Puisītis ar sievu Daigu Puisīti. Spēlētāji turnīra laikā dalījās atmiņās par 20 gadus veciem notikumiem, savukārt vairāki no viņiem saņēma piemiņas medaļas "Golfa pamatlicējs Latvijā".

"Šo 20 gadu laikā ir izaugusi jauna golferu paaudze. Savulaik golfa laukumā "Viesturi", saviem tobrīd golfu spēlējošajiem vecākiem līdzi nāca arī mazās meitenītes – Krista un Māra Puisītes, tāpat arī Laura Jansone. Tagad viņas ir jau izaugušas, izmācījušās Amerikā, kļuvušas ne tikai par daudzkārtējām Latvijas čempionēm, bet arī parādījušas sevi dažādās Pasaules golfa tūrēs ar cerībām Latviju pārstāvēt olimpiskajās spēlēs," pasniedzot medaļu Aldim Puisītim, teica golfa laukuma "Viesturi" izpilddirektore Ļubova Micenko.

Ļubova Micenko uzsver, ka golfa laukums "Viesturi" arī šobrīd ir būtisks Latvijas golfa attīstības centrs. 2018.gada sezonā golfa laukumā "Viesturi" ir ieplānoti 63 golfa turnīri, tai skaitā arī junioriem, iesācējiem, kā arī turnīri "Iesāksim spēlēt!", kur golfu vēl nespēlējušie var spēlēt īstu golfa spēli pieredzējušo golfa spēlētāju pavadībā.

"Lai gan golfa laukumā ir tikai deviņas bedrītes, "Viesturi" piesaista spēlētājus ar savu ērto atrašanās vietu, tradīcijām un mājīgo kluba māju, kurā notiek arī daudzi citi pasākumi," norāda Ļubova Micenko.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Stopiņu un Ķekavas novadā degusi sausā zāle lielās platībās, Garkalnes novadā – meža zemsedze… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Zaļās vērtības Ķekavas novadā aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/wMBeFr0r1U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Ticējums vēsta, ka Līgo naktī atveroties debess. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tad tas piepildās. Gada īsākajā naktī… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
5. un 6. jūlijā aicinām uz Saulkrastu svētkiem! Vairāk info: saulkrasti.lv/jaunumi/kultur… pic.twitter.com/9pqet4paYh
adazuvidusskola
Izlaidums 9.eg klašu skolēniem Vairāk: ej.uz/trq8 pic.twitter.com/GLePwi1LIK

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019