23.07.2018 11:34

Foto: Golfa laukums "Viesturi" un Latvijas golfs svin 20 gadu jubileju

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Foto: Golfa laukums "Viesturi" un Latvijas golfs svin 20 gadu jubileju Jevgeņijs Timofejevs

Svētdien golfa laukumā "Viesturi" notika jubilejas turnīrs, kurā piedalījās arī vairāki golfa spēlētāji, kuri ar savu spēli pirms 20 gadiem 1998. gada jūlijā atklāja Latvijā pirmo golfa laukumu un tādējādi aizsāka Latvijas golfa tradīcijas.

Turnīrā piedalījās un piemiņas medaļu "Golfa pamatlicējs Latvijā" saņēma golfa laukuma "Viesturi" pirmā direktore Sandra Opīte, Latvijā pirmais golfa treneris Vilnis Baltiņš juniors, golfa kluba "Viesturi" pirmais prezidents Gunārs Pīlādzis, golfa laukuma "Viesturi" un Latvijas golfa federācijas pirmais sabiedrisko attiecību veidotājs Kristians Rozenvalds, portāla "Golfs.lv" redaktors Guntars Galkins, kā arī spēlētāji: diplomāts Pēteris Elferts, Vitālijs Gavrilovs ar sievu Lidiju Gavrilovu un Aldis Puisītis ar sievu Daigu Puisīti. Spēlētāji turnīra laikā dalījās atmiņās par 20 gadus veciem notikumiem, savukārt vairāki no viņiem saņēma piemiņas medaļas "Golfa pamatlicējs Latvijā".

"Šo 20 gadu laikā ir izaugusi jauna golferu paaudze. Savulaik golfa laukumā "Viesturi", saviem tobrīd golfu spēlējošajiem vecākiem līdzi nāca arī mazās meitenītes – Krista un Māra Puisītes, tāpat arī Laura Jansone. Tagad viņas ir jau izaugušas, izmācījušās Amerikā, kļuvušas ne tikai par daudzkārtējām Latvijas čempionēm, bet arī parādījušas sevi dažādās Pasaules golfa tūrēs ar cerībām Latviju pārstāvēt olimpiskajās spēlēs," pasniedzot medaļu Aldim Puisītim, teica golfa laukuma "Viesturi" izpilddirektore Ļubova Micenko.

Ļubova Micenko uzsver, ka golfa laukums "Viesturi" arī šobrīd ir būtisks Latvijas golfa attīstības centrs. 2018.gada sezonā golfa laukumā "Viesturi" ir ieplānoti 63 golfa turnīri, tai skaitā arī junioriem, iesācējiem, kā arī turnīri "Iesāksim spēlēt!", kur golfu vēl nespēlējušie var spēlēt īstu golfa spēli pieredzējušo golfa spēlētāju pavadībā.

"Lai gan golfa laukumā ir tikai deviņas bedrītes, "Viesturi" piesaista spēlētājus ar savu ērto atrašanās vietu, tradīcijām un mājīgo kluba māju, kurā notiek arī daudzi citi pasākumi," norāda Ļubova Micenko.