02.06.2018 23:26

Latvijas regbija-7 čempionātā pirmajā posmā uzvar "Stats serviss/Ķekava"

Latvijas regbija-7 čempionātā pirmajā posmā uzvar "Stats serviss/Ķekava" RK "Miesnieki"

Latvijas čempionāta pirmajā posmā regbijā-7, kas sestdien notika Ozolniekos, finālā Ķekavas kluba "Miesnieki" komanda "Stats serviss/Ķekava" ar 38:5 pārliecinoši uzvarēja ''Eži/EK sistēmas'' vienību.

"Stats serviss/Ķekava" regbisti, kuri nedēļu iepriekš izcīnīja Latvijas kausu regbijā-7, apakšgrupas turnīrā pieveica "Baltic Zinc Technics/Livonia" komandu 38:12, "Eži/Ek sistēmas" 17:15 un "Garkalne/Livonia" 50:0, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija. Pusfinālā "miesnieki" ar 24:10 apspēlēja Garkalnes "Baltic XL/Livonia" regbistus, bet finālā otrreiz pārspēja "ežus".

Spēlē pa trešo vietu "Baltic XL/Livonia" uzvarēja "Halipapa"/Jūrmalas sporta skolas komandu 34:7. Tālākas vietas ieņēma "Baltic Zinc Technics/Livonia", "Garkalne/Livonia", Ķekavas novada sporta skola/"Miesnieki" un RK "Mītava".

Godalgu sadalījums izšķirsies otrajā posmā, kas notiks 16. jūnijā. Līdz tam Eiropas čempionāta pirmajam posmam ''Trophy'' divīzijā gatavosies Latvijas izlase. Pirmais posms 8. un 9. jūnijā notiks Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā.