18.04.2018 22:20

Latvijas čempiones zaudē Murjāņos, svētdien Piņķos būs izšķirošā spēle

Latvijas čempiones zaudē Murjāņos, svētdien Piņķos būs izšķirošā spēle Latvijas Volejbola federācija

Nacionālās volejbola līgas finālsērijā par trešo vietu un bronzas medaļām būs nepieciešama izšķirošā trešā spēle. Trešdien Murjāņu sporta ģimnāzijas volejbolistes savās mājās revanšējās sporta klubam "Babīte" un izlīdzināja rezultātu sērijā 1:1.

Tāpat kā pirmajā spēlē, arī otrajā uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešami pieci seti, un arī šoreiz veiksmīgākas galotnē bija laukuma saimnieces. MSĢ komanda pirms dažām dienām par Latvijas čempionēm kļuvušās Babītes volejbolistes pārspēja pirmajā setā, zaudēja divos nākamajos, taču vinnēja ceturto, piekto un līdz ar to visu spēli – 3:2 (26, -20, -21, 20, 9).

Izšķirošais trešais mačs, kurā kļūs zināmas Nacionālās līgas bronzas medaļu ieguvējas, notiks svētdien plkst. 13.00 Babītes sporta kompleksā Piņķos.