17.04.2018 10:09

Olaines futbolistes jauno sezonu sāk ar pārliecinošu uzvaru pār rēzeknietēm

Olaines futbolistes jauno sezonu sāk ar pārliecinošu uzvaru pār rēzeknietēm AFA "Olaine"

Pieci vārti gūti un nezaudēti nevieni – ar tik iespaidīgu sniegumu jauno sezonu Latvijas sieviešu pirmajā līgā sākušas Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" spēlētājas. Nākamā spēle viņām Olaines stadionā jau šosestdien.

Mačā pret Rēzeknes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas futbolistēm visus piecus vārtus olainiešu labā iesita komandas kapteine Aija Stivriška. Devītajā minūtē viņa atklāja rezultātu, jau trīs minūtēs vēlāk guva otros vārtus, pirmā puslaika beigās panāca 3:0, bet otrā puslaika vidū piecu minūšu laikā vēl divreiz raidīja bumbu Rēzeknes komandas vārtos – 5:0.

Vairāk fotogrāfiju skatīt šeit.

Tiesa, pat šī pārliecinošā uzvara AFA "Olaine" komandu neizvirzīja turnīra tabulas pirmajā pozīcijā, jo futbola skolas "Metta" audzēknes pirmās kārtas spēlē pret sporta klubu "Imanta" svinēja uzvaru 14:0. Arī A. Stivriška nav rezultatīvākā – Nelle Treimane "Mettas" labā guva septiņus vārtus.

Nākamā spēle olainietēm savās mājās paredzēta sestdien plkst. 14.00 pret futbola klubu "Laidze"/Talsu novada sporta skolu. Plkst. 19.00 turpat Olainē arī notiks "SynotTip" virslīgas spēle, kurā FK "Jelgava" sacentīsies ar FK "Ventspils" futbolistiem.

Sestdien notiks arī "komanda.lv" Latvijas pirmās līgas pirmās kārtas spēles. Sporta klubs "Super Nova", kas mājas spēles šosezon aizvadīs Olainē, un Ķekavas futbola klubs "Auda" sezonas pirmos oficiālos mačus izspēlēs izbraukumā.