05.04.2018 21:32

Ķekavas basketbolisti apspēlē ventspilniekus LBL2 ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

Ķekavas basketbolisti apspēlē ventspilniekus LBL2 ceturtdaļfināla pirmajā spēlē BK "Ķekava"

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ceturtdien BK "Ķekava"/"Optibet" basketbolisti savās mājās pārspēja Ventspils Augstskolas komandu un izvirzījās vadībā sērijā līdz divām uzvarām.

Pirmajā puslaikā ķekavieši panāca sešu un vēlāk septiņu punktu pārsvaru, taču abos gadījumos viesi atspēlējās. Pēdējās minūtēs mājiniekiem izdevās vēl viens spurts, un pārtraukumā viņi devās ar deviņu punktu handikapu (56:47).

Izšķirošie notikumi risinājās trešās ceturtdaļas pirmajās minūtēs, ka BK "Ķekava" veica 15:3 izrāvienu, panāca 21 punkta pārsvaru, un aptuveni šāda starpība noturējās līdz pat spēles beigām – 103:88.

Uzvarētājiem Nauris Miezis guva 25, Mārtiņš Šteinbergs 15, Agnis Čavars un Harijs Rubenis pa 12 punktiem.

Atbildes spēle Ventspilī paredzēta jau šosvētdien.