26.08.2012 12:02

Ģirts Bricis uzvar LJF kausa trešajā posmā

Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) kausa izcīņas galvenajā maršrutā Babītes novada pārstāvis ieņēma pirmās divas vietas ar zirgiem Chandra H un Amadeo.

Gan pamatsacensībās, gan pārlēkšanā distanci bez kļūdām veica vēl arī Maira Leja ar Anytime Pikabello Z no Jaunmārupes jātnieku sporta kluba "Temperaments", taču pārlēkšanā viņi bija nedaudz lēnāki un ieņēma trešo vietu.

LJF kausa "Grand Prix" kopvērtējumā pēc trim posmiem pirmo vietu saglabā Maira Leja (52 p.), viņai seko Ģirts Bricis (44), kā arī Mairis Penelis (39) un Aigars Bregže (30) no Mārupes novada z/s "Lielceri".

Citos trešā posma maršrutos sestdien Kleistu sporta bāzē notikušajās sacensībās uzvarēja: Kate Prizeva ar Lēdiju (bērniem līdz 16 g.v.), Katrīna Eisaka ar Kredo (juniori), Maira Leja ar Quidam's (līdz 5 g.v. zirgi), Ģirts Bricis ar Egano Van Kadal (110 cm, divas fāzes), Bricis ar Bon Revel (6-7 g.v. zirgi) un Mairis Penelis ar Progresu (120 cm ātruma maršruts).