18.03.2018 21:10

Ulbrokas florbolisti pusceļā uz finālu

Ulbrokas florbolisti pusceļā uz finālu Latvijas Florbola savienība

Divas pēc rakstura krasi atšķirīgas uzvaras savā laukumā nodrošinājušas "Betsafe"/Ulbrokas florbolistiem pārsvaru 2:0 Latvijas virslīgas pusfināla sērijā pret Kocēnu "Rubeni". Sērija ritēs līdz četrām uzvarām.

Sestdien pirmajā spēlē mājinieki rezultātu atklāja jau 16. sekundē, bet pusotru minūti vēlāk "Rubene" rezultātu izlīdzināja, un līdzīgā garā cīņa turpinājās visas 60 pamatlaika minūtes. Pārmaiņus vadībā izvirzījās te viena, te otra komanda, un sešas reizes tika fiksēts neizšķirts rezultāts, turklāt mājinieki pēdējo reizi izlīdzinājumu panāca tikai 33 sekundes pirms beigām.

Pagarinājuma desmit minūtēs uzvarētāji netika noskaidroti, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru Ulbrokas klubam nodrošināja pieredzējušā Aināra Juškēviča divi precīzie raidījumi (2:1) – 7:6. Divus vārtus pamatlaikā laukuma saimniekiem guva Kārlis Bulāns.

Otrajā mačā svētdien "Betsafe"/Ulbroka likteni vairs neizaicināja un jau pirmajā trešdaļā panāca 5:0. Otrajā periodā "Rubene" atbildēja ar trim goliem, taču trešajā mājinieki iemeta vēl divus un aizvadīja spēli līdz uzvarai 9:6. Pa diviem vārtiem iemeta Juris Gribusts, Edžus Ceriņš un Kaspars Šķēls.

Nākamās divas spēles Kocēnos paredzētas 24. un 25. martā, kad atsāksies arī dāmu virslīgas pusfināla sērijas ar Ķekavas komandu piedalīšanos. Finālspēle par pirmo vietu dāmām, kā arī fināli par pirmo un trešo vietu vīriem paredzēti 14. aprīlī "Arēnā Rīga".