14.03.2018 13:16

Saulkalnes florbolisti guvuši 23 vārtus Rīgas čempionāta spēlē

Saulkalnes florbolisti guvuši 23 vārtus Rīgas čempionāta spēlē arhīvs

Izcilu rezultativitāti Rīgas čempionāta spēlē nodemonstrējuši Saulkalnes florbola kluba spēlētāji, kuri mačā pret komandu "Oligarhi", spēlējot deviņu vīru sastāvā, guvuši 23 vārtus. Tiesa, arī ielaiduši desmit.

Pirmajā trešdaļā Saulkalnes florbolisti vien iemeta 12 golus, realizējot pusi no metieniem (12:2), otrajā periodā bumbiņu vārtos ieraidīja vēl sešas reizes, bet trešajā – septiņas. Beigu rezultāts – 23:10. Aivis Barkovskis uzvarētājiem guva septiņus vārtus, Oskars Vāvers četrus un Raitis Cimermanis trīs.

Rīgas čempionātā 13 klubu konkurencē visas trīs Pierīgas komandas saglabā vietu turnīra tabulas vidusdaļā: 5. Saulkalne, 6. Carnikava, 9. Ikšķile.

Otro zaudējumu Latvijas pirmās līgas pusfināla sērijā pret Kocēnu "Rubeni-1" piedzīvojušas "Ķekavas Bulldogs" florbolistes. Otrajā trešdaļā nonākušās zaudētājās 1:4, viņas spēja panākt izlīdzinājumu, tomēr pagarinājumā ielaida izšķirošos vārtus – 4:5. Ķekavietēm divus vārtus guva Anna Ankudinova.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 2:0 "Rubenes-1" labā (pirmajā mačā "buldodzes" zaudēja 7:15), trešā spēle paredzēta jau ceturtdien plkst. 19.00 Ķekavas sporta klubā.