04.03.2018 14:26

Stopiņu handbolistes pamatturnīru noslēdz ar uzvaru, salaspilietes ar zaudējumu

Stopiņu handbolistes pamatturnīru noslēdz ar uzvaru, salaspilietes ar zaudējumu Latvijas Handbola federācija

Aizvadītas pēdējās Latvijas dāmu handbola čempionāta pamatturnīra spēles. Pirmo vietu jau nodrošinājusī Stopiņu novada handbola komanda pārliecinoši pieveica LSPA komandu, bet Salaspils sporta skolas vienība piekāpās Ludzas sporta klubam "Latgols".

Stopiņu NHK handbolistes mājas spēlē pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandu jau pirmajās desmit minūtēs panāca 6:1 pārsvaru, turpināja to palielināt visa mača garumā un svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru 42:22. Vairāk nekā pusi vārtu divatā sameta Elza Seržante (14) un Lana Nikolajeva (12), kura turklāt realizēja pilnīgi visus metienus.

Salaspils sporta skolas komanda regulāro sezonu noslēdza Ludzā ar spēli pret sporta klubu "Latgols". Cīņas gaitā salaspilietēm līdz minimumam izdevās samazināt gan četru, gan sešu vārtu starpību, tomēr izskaņā pārākas izrādījās laukuma saimnieces – 25:34. Renāte Salmane viešņām guva septiņus un Inese Umjarova piecus vārtus.

Turnīra tabulā pēc aizvadītām 18 spēlēm Stopiņu NHK ar 30 punktiem ieņem pirmo vietu, otrās ar 25 punktiem ir SK "Latgols" handbolistes – abas šīs komandas uzreiz iekļuvušas pusfinālā. Par vēl divām ceļazīmēm uz pusfinālu cīnīsies trešās vietas ieguvēja Jēkabpils sporta skola (23 p.) un sestajā vietā esošā LSPA komanda (6 p.), kā arī ceturtās un piektās vietas īpašnieces "REIR Dobele" (22 p.) un Salaspils sporta skola (18 p.). Ceturtdaļfinālā uzvarētājas tiks noskaidrotas divu spēļu summā.

Vēl vienu zaudējumu Latvijas pirmās līgas turnīrā piedzīvojuši "Salaspils/Mērnieks ZM" komandas handbolisti, kuri ar 32:42 piekāpās vicelīderiem "Celtnieks Rīga-2". Pa pieciem vārtiem guva Kristaps Tīrums, Ivars Brics un Nils Remess.

Turnīra tabulā salaspilieši ar sešiem punktiem 12 spēlēs saglabā sesto vietu – pēdējo, kas garantē vietu izslēgšanas turnīrā. Pēdējā astotajā vietā ar četriem punktiem ir Ulbrokas sporta kluba handbolisti.