28.02.2018 22:05

"SĀC" florbolisti Saulkrastos zaudē spēli un laukuma priekšrocības

"SĀC" florbolisti Saulkrastos zaudē spēli un laukuma priekšrocības facebook.com/SACfloorball

Latvijas florbola pirmās līgas februāra pēdējā un ceturtdaļfināla trešajā spēlē florbola klubs "SĀC" (Saulkrasti/Ādaži/Carnikava) trešdien piedzīvoja neveiksmi un sērijā līdz trim uzvarām nonācis zaudētājos 1:2.

Ceturtdaļfinālā pret Jelgavas novada klubu "JeNo" pirmajās divās spēlēs katrai komandai izdevās izcīnīt pa vienai uzvarai. Trešdienas spēlē Saulkrastos laukuma saimniekiem pagalam neveiksmīgs izrādījās otrais periods – 20 minūšu laikā bumbiņa viņu vārtos ielidoja piecas reizes, un slideno vienu vārtu pārsvaru viesi pieaudzēja līdz 6:0.

Trešajā trešdaļā "SĀC" florbolistiem izdevās gūt goda vārtus, taču pēc tam viņi zaudēja vēl trīs golus – 1:9.

Sērijas ceturtā spēle paredzēta svētdien Saulkrastos. Ja "SĀC" florbolistiem izdosies otro reizi panākt neizšķirtu, izšķirošā spēle notiks 9. martā Jelgavā.