02.02.2018 20:24

Latvijas jaunie kamaniņu braucēji pasaules čempionātā paliek ārpus labāko desmitnieka arhīvs

Altenbergas trasē Vācijā notiekošajā pasaules junioru čempionātā kamaniņu sportā Latvijas jaunajiem sportistiem individuālajās sacensībās nav izdevies iekļūt labāko desmitniekā. Augstāko vietu no latviešiem ieguva Anda Upīte no Sējas novada.

Sacensībās juniorēm viņa braucienos uzrādīja 12. un 15. rezultātu un summā ierindojās 14. vietā 0,898 sekundes aiz uzvarētājas vācietes Džesikas Tībelas. Vienu pozīciju zemāk 47 dalībnieču konkurencē finišēja siguldiete Sigita Bērziņa (+1,044 s), bet viņas novadniece Elīna Vītola pirmajā braucienā krita un nefinišēja.

Arī junioru konkurencē par uzvarētāju kļuva Vācijas kamaniņu braucējs – Makss Langenhans, bet Latvijas sportisti ierindojās otrā desmita beigās: 18. Eduards Ševics-Mikeļševics (+2,907 s), 19. Gints Bērziņš no Siguldas (+2,927 s). Salaspilietis Lūkass Krasts pirmajā braucienā uzrādīja 30. rezultātu un nekvalificējās otrajam mēģinājumam, ko veica 25 labākie no 38 dalībniekiem.