26.01.2018 21:30

LBL spēlēs zaudējumus piedzīvo Carnikavas un Siguldas basketbolisti

Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā pa zaudējumam piedzīvojušas Carnikavas un Siguldas sporta skolas komandas. Carnikaviešiem šī bija otrā neveiksme pēc kārtas, bet siguldiešiem "melnā josla" sasniegusi jau 12 spēles.

Carnikavieši izbraukuma spēlē pret "Dārznieks"/Cēsu sporta skolas komandu pirmās ceturtdaļas beigās zaudēja vēl tikai 13:16, taču otrajā ceturtdaļā jau bija 21:39. Pēc pārtraukuma mazāka rezultāta starpība bija 13 punkti (36:49), un viesi piedzīvoja zaudējumu 63:84.

Jānis Ābols Carnikavas kluba labā guva 18, Arnis Rozītis 12 un Ojārs Libsbergs 11 punktus. Turnīrā par 1.-9. vietu carnikavieši ar četrām uzvarām astoņās spēlēs ieņem ceturto vietu.

Siguldas sporta skolas basketbolistiem savās mājās pret Jelgavas bērnu sporta skolas komandu kārtējo reizi pietrūka spēka un pieredzes cīņas galotnei. Ceturtās ceturtdaļas sākumā jelgavnieku pārsvars bija tikai pieci punkti (55:61), bet beigās sanāca 63:81. Vienīgais no mājiniekiem, kurš sasniedza desmit gūto punktu robežu, bija Roberts Bērze (17).

Siguldiešiem deviņās spēlēs ir astoņi zaudējumi un pēdējā vieta turnīrā par 10.-18. vietu.