20.08.2012 11:22

Varmalis uz goda pjedestāla Stelpē

Mārupes auto moto kluba "Bieriņi" jaunais motokrosa braucējs Martins Varmalis izcīnījis otro vietu "Pīlādžu kausa" izcīņā Vecumnieku novada Stelpes trasē.

MX50 klasē, kurā startē no četriem līdz deviņiem gadiem veci puikas, M. Varmalis pirmajā braucienā finišēja trešais, bet otrajā mērķi sasniedza otrais, summā zaudējot vienīgi Kentam Lusenbergam no Igaunijas. Devītais šajā klasē bija vēl viens "Bieriņu" pārstāvis Edvards Bidzāns.

Prestižākajā "Open" klasē ceturto vietu ieņēma Jānis Kārkliņš no "MX Ādaži" komandas, kurš mērķi sasniedza ceturtais abos braucienos. Uzvarēja Kārlis Sabulis.

No citiem Pierīgas motokrosa braucēju rezultātiem šajās sacensībās var atzīmēt Matīsa Siliņa ("MX Ādaži") trešo vietu H14 klasē, Guntara Baumgarta ("Bieriņi") ceturto vietu MX85 klasē un Jāņa Bidzāna ("Bieriņi") piekto vietu senioru konkurencē.

Nākamās nozīmīgās motokrosa sacīkstes Latvijā paredzētas 26. augustā Kandavā, kur notiks "Battery" Superkausa izcīņas ceturtais posms.