17.01.2018 21:55

"Ķekavas" florbolisti savās mājās zaudē konkurentiem cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā Latvijas Florbola savienība

Latvijas virslīgas čempionātā trešdien zaudējumu piedzīvoja "Ķekavas" florbolisti, kuri savās mājās piekāpās Talsu novada sporta skolas/"Krauzers" komandai. Divas spēles ar Ikšķiles un Carnikavas florbola klubu piedalīšanos aizvadītas Rīgas čempionātā.

Virslīgas turnīra tabulā abi sāncenši atrodas līdzās – septītajā un astotajā vietā. Pirms mača trīs punktu pārsvars bija ķekaviešiem, kam turklāt ir arī divas spēles rezervē.

Pirmajās divās trešdaļās komandas apmainījās trim precīziem metieniem, bet izšķirošais izrādījās trešā perioda pats sākums, kad talsenieki nepilnas minūtes laikā iemeta divus golus. Trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām "Ķekavai" izdevās samazināt starpību līdz minimumam, taču, sākoties pēdējai minūtei, bumbiņa mājinieku vārtos ielidoja sesto reizi – 4:6. Divus vārtus laukuma saimnieku labā guva Toms Mežotnis.

Līdz ar to Talsu NSS/"Krauzers" florbolisti tabulā panākuši ķekaviešus – abām komandām ir pa 27 punktiem. Tikai trīs punkti vairāk ir ceturtajā vietā esošajam Cēsu "Lekringam", bet pirmās divas vietas ieņem "Lielvārde/Fat Pipe" (44 p.) un "Betsafe"/Ulbrokas (42 p.) komandas.

Rīgas čempionātā florbola klubs "Ikšķile" savās mājās uzņēma komandu "BRGD" un, veiksmīgi aizvadot trešo trešdaļu, svinēja uzvaru 9:7 (Tomam Dālem 3+3, Alvim Dālem 2+1). Savukārt Carnikavas klubs izbraukuma spēlē pret čempionāta līderiem Jelgavas novada klubu "JeNo" piedzīvoja zaudējumu 6:10 (Artūram Birstiņam 2+1, Kristianam Jānim Rinkēvičam 2+0).

Turnīra tabulā 13 komandu konkurencē FK "Ikšķile" ieņem piekto vietu (37 punkti 14 spēlēs), "Saulkalne" – septīto (30 p., 12 sp.) un FK "Carnikava" – astoto (30 p., 11 sp.).