19.08.2012 12:13

FK "Ķekava" Prāgā apstājas ceturtdaļfinālā

FK "Ķekava" Prāgā apstājas ceturtdaļfinālā arhīvs

Ķekavas florbolisti bija veiksmīgākie no deviņiem Latvijas klubiem Starptautiskajā turnīrā "Czech Open".

Pēc trim uzvarām trijās apakšgrupas spēlēs izslēgšanas turnīru florbola kluba "Ķekava" spēlētāji varēja sākt uzreiz no trešās kārtas.

Vispirms viņi ar 5:2 uzvarēja Čehijas klubu "USK Usti nad Labem" – trīs vārtus guva Mārtiņš Brigmanis. Pēc tam ķekavieši pārliecinoši pieveica "London Vikings" no Lielbritānijas 5:0 (Brigmanim divi gūti vārti), bet astotdaļfinālā pēcspēles metienu sērijā pārspēja Šveices komandu "SV Wiler-Ersigen U21" ar 2:1 (uzvaras vārti Ērika Akulova kontā).

Ceturtdaļfināla spēlē pret vēl vienu Čehijas klubu "FBC Liberec" Ķekavas komanda bija vadība 3:1, taču nespēja šo pārsvaru nosargāt un piekāpās pēcspēles metienu sērijā 3:4. Visus trīs vārtus zaudētāju labā guva Mārtiņš Brigmanis, kurš visā turnīrā kopā izcēlās ar 10 precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tālāk par izslēgšanas turnīra otro kārtu (1/64 finālu) neizdevās tikt florbola klubam "Ādaži". Spēlē pret Čehijas komandu "TJ Banik Sokolov" ādažnieki vēl četras minūtes līdz pamatlaika beigām bija vadībā 2:1, tomēr beigās piedzīvoja zaudējumu 2:3.

Turnīrā kopumā FK "Ādaži" florbolisti izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja četrus zaudējumus.