12.01.2018 21:36

Carnikavas basketbolisti uzvar viesos, siguldieši zaudē mājās

Autors
Carnikavas basketbolisti uzvar viesos, siguldieši zaudē mājās arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēles piektdien divas Pierīgas komandas aizvadīja pēc šosezon ierastās tradīcijas – Carnikavas basketbolisti pirmajā grupā (par 1.-9. vietu) izcīnīja uzvaru, bet Siguldas sporta skola otrajā grupā (par 10.-18. vietu) piedzīvoja zaudējumu.

Carnikavieši viesojās pie basketbola kluba "Talsi" un ātri ieguva 11:3 pārsvaru, ko pirmā puslaika izskaņā palielināja līdz 15 punktiem – 45:30. Trešajā ceturtdaļā mājiniekiem uz brīdi izdevās starpību samazināt līdz septiņiem punktiem, vēlāk līdz sešiem un pamatlaika pēdējā minūtē arī četriem, tomēr Carnikavas klubs nosargāja uzvaru 77:72, kas viņiem ir ceturtais panākums otrā posma sešās spēlēs.

Jau ierasti rezultatīvākais viesu rindās bija Jānis Ābols, kura kontā 26 punkti. Dāvis Siliņš uzvarētājiem pievienoja 14 punktus un Ojārs Libsbergs 13 punktus.

Siguldieši savās mājās uzņēma basketbola klubu "Krāslava". Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija viesi, taču viņu pārsvars nepārsniedza septiņus punktus. Arī pēc pārtraukuma starpība labu brīdi turējās 5-7 punktu robežās, līdz otrā puslaika vidū Siguldas basketbolistiem izdevās 11:0 spurts, un viņi izvirzījās vadībā (55:53).

Taču drīz vien jau Krāslavas komanda atbildēja ar 11:2 ofensīvu un sagādāja laukuma saimniekiem piekto zaudējumu otrā posma sešās spēlēs – 64:73. Siguldas sporta skolas labā Ričards Fedečko guva 20 punktus, Roberts Bērze un Mareks Veics pa 14 punktiem.