15.08.2012 16:47

Ķekavas florbolistēm bronza ""Lido" Vasaras līgā"

Ķekavas florbolistēm bronza ""Lido" Vasaras līgā" vasarasliga.lv

""Lido" Vasaras līgā" trešo vietu izcīnījusi "Ķekavas Bulldogs" dāmu komanda. Mazajā finālā "buldodzes" ar 4:3 dramatiskā cīņā pieveica komandu "KoMix".

Pirmajā trešdaļā Inga Ametere un Līga Vancāne panāca 2:0 ķekaviešu labā, bet otrā perioda vidū Vancāne guva arī trešo vārtos. "Ķekavas Bulldogu" pašaizliedzīgā cīņa aizsardzībā un lieliskā vārtsardzes Jogitas Gindras spēle radīja ļoti lielas problēmas "KoMix" florbolistēm, tomēr trīs minūtes līdz pamatlaika beigām viņām izdevās samazināt starpību līdz minimumam.

Tad Zane Zeļeņina atjaunoja divu vārtu pārsvaru, "KoMix" komanda pēdējā minūtē nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un sešas sekundes līdz perioda beigām guva trešos vārtus. Taču, lai atspēlētos, laika viņām bija par maz.