06.12.2017 19:16

Latvijas izlases florbolistes kapitulē pasaules čempionēm, cīnīsies par piekto vietu www.floorball.org

Latvijas dāmu florbola izlase trešdien Bratislavā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ar 0:21 zaudēja pašreizējām čempionu titula īpašniecēm Zviedrijas florbolistēm. Turpinājumā Latvijas komanda cīnīsies par piekto vietu, ko ieguvusi pēdējos divos pasaules čempionātos.

Latvietēm trešdienas spēlē reālu izredžu pacīnīties par uzvaru nebija. Katrā no trim trešdaļām zviedrietes guva pa septiņiem vārtiem, bet viņu vārtsardzei visā spēlē nācās atvairīt tikai 16 metienus.

Pusfināla spēlē par 5.-8. vietu Latvijas komandas pretinieces būs Čehijas vai, ticamāk, Polijas florbolistes.

Jau ziņots, ka apakšgrupas spēlēs Latvijas florbolistes piedzīvoja trīs zaudējumus – 3:8 pret Čehiju, 2:3 pret Norvēģiju un 1:12 pret Somiju, bet spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā pārspēja Dāniju 4:1.

Kā zināms, florbola klubu "Ķekava" izlasē pārstāv vārtsardze Kristīne Kirilova, aizsardze Gundega Vancāne un uzbrucēja Elīza Elizabete Bērziņa, bet "Ķekavas Bulldogs" – uzbrucēja Anna Ankudinova.