03.12.2017 14:31

Salaspils handbola komandas svin dubultuzvaru Latvijas čempionātā

Salaspils handbola komandas svin dubultuzvaru Latvijas čempionātā Latvijas Handbola federācija

Reti veiksmīgs decembra sākums izvērties Salaspils handbola komandām, kurām zaudējumu Latvijas čempionātā šosezon bijis daudz vairāk nekā uzvaru. Pie panākumiem nedēļas nogalē tika gan Salaspils sporta skolas dāmu komanda, gan "Salaspils/Mērnieks ZM" vīru klubs.

Dāmu virslīgas turnīrā Salaspils handbolistes tikās ar Latvijas jaunatnes izlasi ("Lat-2002/Dobele") un ļoti rezultatīvā spēlē svinēja uzvaru 50:39. Izšķirošo pārsvaru salaspilietes iekrāja jau pirmajā puslaikā, kad no 15:13 panāca 23:14 savā labā. Uzvarētājām Renāte Salmane guva 11, Inese Umjarova (att.) 10 un Agrita Bērtiņa 9 vārtus.

Turnīra tabulā Salaspils sporta skolas komanda ar astoņiem punktiem 10 spēlēs saglabā piekto vietu, bet tuvākās sekotājas apsteidz jau par sešiem punktiem. Līderes ar 17 punktiem ir Stopiņu NHK handbolistes.

Šāgada pēdējā Latvijas pirmās līgas spēlē "Salaspils/Mērnieks ZM" handbolisti Spuņciemā sacentās ar kluba "Jūrmalas sports" otro komandu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru 33:22. Pirmā puslaika vidū salaspilieši no nelabvēlīga 4:5 rezultāta spēja panākt 11:6, bet otrajā puslaikā īsā brīdī piecu vārtu pārsvaru palielināja līdz 24:14. Salaspils kluba labā Žanis Malahovs iemeta astoņus, Kaspars Luksis septiņus un Edmunds Prikņa sešus golus.

Sliktāk klājās Ulbrokas sporta kluba handbolistiem, kuri visumā līdzīgā spēlē izbraukumā ar 30:33 piekāpās Ludzas kluba "Latgols" junioriem. Mareks Koroļkovs viesiem guva septiņus, Sandis Oto sešus un Ralfs Ozoliņš piecus vārtus.

Latvijas pirmās līgas turnīra tabulā, gadam noslēdzoties, abām Pierīgas komandām ir pa četriem punktiem septiņās spēlēs (divas uzvaras, pieci zaudējumi), un astoņu komandu konkurencē Ulbrokas un Salaspils handbolisti dala 6.-7. vietu.