02.12.2017 17:53

Labāko desmitniekā Altenbergā Aparjods, Kivlenieks, Gudramovičs un Kalniņš

Kristers Aparjods Kristers Aparjods Juris Bērziņš-Soms

Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā kamaniņu sportā Altenbergas trasē Vācijā pamatsacensību pirmajā dienā veiksmīgākie bija Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri divnieku ekipāžu konkurencē ieņēma piekto vietu.

Atsevišķos braucienos bijuši Sējas novada, bet tagad Rīgas pārstāvji sasniedza ceturto un sesto rezultātu un summā uzvarētājiem vāciešiem Tonijam Egertam un Sašam Benekenam zaudēja 0,577 sekundes. Jāatgādina, ka Gudramovičs un Kalniņš piektdien uzvarēja kvalifikācijas jeb Nāciju kausa sacensībās.

Abas pārējās Latvijas ekipāžas ieņēma vietas otrajā desmitniekā – siguldieši Andris un Juris Šici ierindojās 12. pozīcijā (+0,785 s), bet ropažnieks Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs 16. pozīcijā (+1,036 s). Pasaules kausa kopvērtējumā no latviešu divniekiem ir brāļi Šici, kuri atrodas piektajā vietā.

Vīru vieninieku sacensībās labākie no Latvijas kamaniņu braucējiem bija saulkrastietis Kristers Aparjods un siguldietis Inārs Kivlenieks, kuri noslēdza pirmo desmitnieku – attiecīgi devītā un desmitā vieta. Aparjods braucienos uzrādīja 11. un 8., bet Kivlenieks 7.un 14. rezultātu, posma uzvarētājam Feliksam Loham viņi zaudēja attiecīgi 0,706 un 0,741 sekundi.

Kristaps Mauriņš no Siguldas palika 18. vietā (+1,161 s), Artūrs Dārznieks 20. vietā (+1,286 s) un Riks Kristens Rozītis 22. vietā (+1,388 s). Tieši Rozītis, ieņemot 13. vietu, ir labākais no Latvijas sportistiem Pasaules kausa kopvērtējumā. Divas vietas zemāk ir Aparjods.

Svētdien plkst. 11.00 paredzēts starts dāmām, bet 14.10 sezonas otrās komandu stafetes sacensības.