14.08.2012 15:19

Noskaidroti Latvijas labākie ūdensslēpotāji

"Siguldas Bebru" ūdensslēpošanas bāzē Umeru ezerā Siguldas novadā aizvadīts Latvijas ūdensslēpošanas un veikborda federācijas organizētais Latvijas čempionāts ūdensslēpošanā.

Spītējot ne visai labvēlīgajiem laika apstākļiem, sacensībās piedalījās 29 dažāda vecuma Latvijas aktīvie ūdensslēpotāji, kuri pārstāvēja ūdensslēpošanas klubus "Priedaine", "Bašķi", "Aqua Sports", "Partizāņu Ugunskurs" un "Siguldas Bebri".

Vissīvākā konkurence bija par čempiona titulu vīriem vecuma grupā virs 35 gadiem (35+), kurā sacentās desmit sportisti. Uzvaru izcīnīja Gints Ruņģis, aiz viņa ierindojās Gundars Ruņģis un Dzintars Kaufmans.

Jaunākajā vecuma grupā – līdz 14 gadiem – Latvijas čempiona titulus izdevās nosargāt Līvai Spuriņai un Lūkasam Vucānam, bet junioru grupā (līdz 21 gadam) – Alisei Liepiņai un Tomam Vucānam (U-21). Vēl par uzvarētājiem kļuva Ineta Cine (35+), Aivars Rubuls un Anita Švalbe (abi "Open" grupa).