27.10.2017 21:21

Ķekavas basketbolisti turpina uzvarēt, carnikaviešu panākumu sērija pārtrūkst

Ķekavas basketbolisti turpina uzvarēt, carnikaviešu panākumu sērija pārtrūkst arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā ceturto uzvaru pēc kārtas guvuši basketbola kluba "Ķekava" spēlētāji, nostiprinoties C grupas vadībā. Trešajā divīzijā pirmo zaudējumu pēc trīs panākumu sērijas piektdien piedzīvoja Carnikavas basketbolisti.

BK "Ķekava"/"Optibet" komanda aizvadīja izbraukuma spēli pret Rīgas Stradiņa universitātes basketbolistiem un jau ar pirmajām minūtēm uzņēmās vadību un pirmā puslaika izskaņā bija palielinājuši līdz 15 punktiem (43:28).

Kādu brīdi rezultāta starpība būtiski nemainījās, līdz trešās ceturtdaļas sākumā studenti vispirms no 52:66 panāca 64:69, bet nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām arī izlīdzināja rezultātu – 79:79. Taču nākamās minūtes laikā ķekavieši ātri vien atspēlēja visu zaudēto – trāpīja divus tālmetienus, divus soda metienus un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 91:82.

Šoreiz punktu gūšanā BK "Ķekava"/"Optibet" sastāvā viena izteikta izcilnieka nebija – Niks Saknītis guva 17, Mārtiņš Šteinbergs 16, Roberts Pāže un Harijs Rubenis pa 15 un Jānis Bērziņš 14 punktus.

Carnikavas basketbolisti piektdien viesojās pie Rēzeknes sporta "Ezerzeme" komandas. Lielā mērā cīņas liktenis tika izšķirts jau pirmajā ceturtdaļā, kad ar 10:0 spurtu laukuma saimnieki panāca 19:7 pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā carnikaviešiem izdevās deficītu samazināt līdz četriem punktiem (25:29), taču pārtraukumā komandas devās, kad "Ezerzemei" bija jau "plus 15" (34:49).

Otrajā puslaikā Rēzeknes basketbolisti drīz vien sasniedza 20 punktu handikapu un neļāva viesiem sapņot par atspēlēšanos – Carnikavai pirmais zaudējums sezonā 54:85. Rolands Dovgjallo guva 16 un Jānis Ābols 15 punktus.